"Кентауликвидрудник" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 шілде N 1048
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен "Кредиторлық берешекті өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 13 мамырдағы N 569 P990569_ қаулысымен бекітілген 1999 жылы республикалық бюджетке несиелік берешектерді қайтару тәртібі туралы ереженің күшінің қолданылуын шаруашылық жүргізу құқығындағы "Кентауликвидрудник" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына (бұдан әрі - Кәсіпорын),
Кәсіпорынның республикалық бюджеттен нысаналы түрде қаржыландырылған
табиғат және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға
байланысты қызметті ғана жүзеге асырғандығын ескере отырып, қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Кобдалиева Н.

Отдельные вопросы Республиканского государственного предприятия "Кентауликвидрудник"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 1999 года № 1048
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить распространение действия Правил о порядке погашения кредиторской задолженности в республиканский бюджет на 1999 год, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 1999 года № 569 P990569_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности" на Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кентауликвидрудник" (далее - Предприятие), с учетом того, что Предприятие осуществляло деятельность, связанную только с ликвидацией чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера,
которая целевым назначением финансировалась из республиканского бюджета.
2. Ввести настоящее постановление в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Склярова И.)