Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 344 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 шілде N 1077
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999 жылдан - 2000 жылға дейінгі кезеңде республикалық
деңгейде өткізілетін мерейтойлардың тізбесі туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 наурыздағы N 344
P990344_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 11, 106-құжат) мынадай
толықтыру енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен мақұлданған 1999 жылдан - 2000 жылға дейінгі
кезеңде республикалық деңгейде өткізілетін мерейтойлардың тізбесі
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан  100   Үкіметтің   Еңбек       "Қазақойл"     1999
мұнай             қаулысы     ұжымдары    ұлттық         қыр-
өнеркәсібінің                 мен         мұнайгаз       күйек
100 жылдығы"                  облыстарда  компаниясы"
Мұнайшы     жабық
күніне      акционерлік
арналған    қоғамы
салтанатты  (келісім
жиналыстар  бойынша)
Мұнайгаз
өнеркәсібін
дамытуда
ерекше
көзге
түскендерді
Қазақстан
Республикасының
мемлекеттік
награда-
ларымен,
сондай-ақ
басқа да
естелік
өңірлік
белгілерімен
марапаттау.
Қазақстан-
ның 2-томдық
мұнай
энцикло-
педиясын
шығару.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 1999 года № 344
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1999 года № 1077
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31
марта 1999 года № 344
P990344_
"О Перечне юбилеев, проводимых на
республиканском уровне в период с 1999 по 2000 годы" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., № 11, ст. 106) следующее дополнение:
Перечень юбилеев, проводимых на республиканском уровне в период с 1999
по 2000 годы, одобренный указанным постановлением дополнить строкой
следующего содержания:
"100-летие     100 Постановление   Торжественные     Закрытое       1999
нефтяной           Правительства   собрания в        акционерное   сентябрь
промышленности                     трудовых          общество
Казахстана                         коллективах и     "Национальная
областях ко       нефтегазовая
Дню нефтяника.    компания
Награждение       "Казахойл"(по
государственными  согласованию)
наградами
Республики
Казахстан,
а также другими
памятными
нагрудными знаками
особо отличившихся
в развитии
нефтегазовой
промышленности.
Издание 2-томной
нефтяной
энциклопедии
Казахстана                             ".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.
Кушенова Д.С.)