Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 шілде N 1079
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң
жобалыр жұмысының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 23 ақпандағы N 157
P990157_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылға арналған заң жобалары жұмысының жоспарында:
реттік нөмірі 42-ші жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года № 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года № 1079
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23
февраля 1999 года № 157
P990157_
"О плане законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 1999 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
1999 год, утвержденным указанным постановлением:
строку, порядковый номер 42, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Кушенова Д.
Чунтонов В.)