Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 наурыздағы N 261 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 16 тамыз N 1165
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Астана қаласын дамыту жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 наурыздағы N 261 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 2-1 және 2-2-тармақтармен толықтырылсын:
"2-1. Астана қаласы әкімінің Астана қаласы, Абай даңғылы, 193
мекен-жайда орналасқан ғимаратты республикалық меншікке беру туралы
ұсынысына келісім берілсін.
2-2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитеті белгіленген тәртіппен:
1) жоғарыда аталған ғимаратты оның жарғылық капиталын баламды
өзгертумен, кейін оны Қоғамның мүлкінің құрамына бере отырып,
республикалық меншікке қабылдасын;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын."
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года N 261
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1999 года N 1165
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года N 261 "О дополнительных мерах по развитию города Астаны" следующие изменение и дополнения:
подпункт 3) пункта 2 исключить;
дополнить пунктами 2-1 и 2-2 следующего содержания:
"2-1. Согласиться с предложением акима города Астаны о передаче в республиканскую собственность здания, расположенного по адресу: город Астана, проспект Абая, 193.
2-2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) принять в республиканскую собственность вышеуказанное здание с
последующей передачей его в состав имущества Общества с адекватным
изменением его уставного капитала;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)