"Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" ЖАҚ-ның жекелеген мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 23 тамыз N 1223. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 маусымдағы N 702 ~P020702 қаулысымен.
"Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шілдедегі Заңының Z980281_ 47 және 48-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақойл" ұлттық мұнайгаз компаниясы" ЖАҚ-ның Директорлар кеңесі заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Н.Ж.Қаппаровты атқарып отырған Қоғамның президенті лауазымынан
босату және Қоғамның президенті міндетін атқаруды Ұ.С.Қарабалинге жүктеу
туралы шешім қабылдауды;
2) Қоғамның құжаттарына аудиторлық тексерулер жүргізуді қамтамасыз
етсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі (Қоғамның акционері) Н.Ж.Қаппаровтың Қоғамның Директорлар
кеңесінің мүшесі өкілеттігін мерзімнен бұрын тоқтатуы туралы шешім
қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

Отдельные вопросы ЗАО "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 августа 1999 года № 1223. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 июня 2002 г. N 702 ~P020702 )
В соответствии со статьями 47 и 48 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года "Об акционерных обществах" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Совету директоров ЗАО "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл" (далее - Общество) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) принятие решения об освобождении Каппарова Н.Д. от занимаемой должности президента Общества и возложении исполнения обязанностей президента Общества на Карабалина У.С.;
2) проведение аудиторской проверки документов Общества.
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан (акционеру Общества) принять решение о досрочном прекращении полномочий члена Совета директоров Общества Каппарова Н.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)