Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 маусымдағы N 693 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 31 тамыз N 1279
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Отандық тауар өндірушілерді қолдау жөніндегі одан арғы шаралар
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 маусымдағы N 693
P990693_
қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
реттік нөмірі 2-жолдағы "15468,6" деген сан "7378,6" деген санмен
ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы "2650" деген сан "1592,5" деген санмен
ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 5-жолмен толықтырылсын:
"5. "Астана-қаржы" ашық             - 500 мың АҚШ доллары"
акционерлік қоғамы
"Барлығы" деген жолдағы "29363,6" деген сан "20716,1" деген санмен
ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
реттік нөмірі 5,7,9,10,15,16 және 17-жолдар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 4-жолда:
"Несиелеу сомасы" деген бағандағы "550" деген сан "1000" деген санмен
ауыстырылсын;
"Жобаны іске асыру мерзімі" деген бағандағы "1999-2000" деген сандар
"1999" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолда:
"Тапсырыс беруші" деген бағандағы "фирмасы" деген сөз алып тасталсын.
"Несиелеу сомасы" деген бағандағы "450" деген сан "392,5" деген санмен
ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 20-жолмен толықтырылсын:
"20 GСS-Орталық"      500      1999      5     "Астана-
ЖШС, Street                                    қаржы"
Vendors тобының                                ААҚ
тауарларын өндіру
Астана, тн/ай
"Жиыны" деген жолдағы "Несиелеу сомасы" деген бағандағы "29363,6"
деген сан "20716,1" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июня 1999 года № 693
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 1999 года № 1279
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2
июня 1999 года № 693
P990693_
"О дальнейших мерах по поддержке отечественных
товаропроизводителей" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 2, цифру "15468,6" заменить цифрой
"7378,6";
в строке, порядковый номер 4, цифру "2650" заменить цифрой
"1592,5";
дополнить строкой, порядковый номер 5, следующего содержания:
"5. Открытое акционерное общество
"Астана-финанс"            - 500 тыс. долл. США";
в строке "ВСЕГО" цифру "29363,6" заменить цифрой "20716,1";
в приложении 2 к указанному постановлению:
строки, порядковые номера 5, 7, 9, 10, 15, 16 и 17, исключить;
в строке, порядковый номер 4:
в графе "Сумма кредитования" цифру "550" заменить цифрой "1000";
в графе "Сроки реализации проекта" цифры "1999-2000" заменить цифрой
"1999";
в строке, порядковый номер 14:
в графе "Заказчик" слово "Фирма" исключить;
в графе "Сумма кредитования" цифру "450" заменить цифрой "392,5";
дополнить строкой, порядковый номер 20, следующего содержания:
"20  ТОО "GСS-Центр",        500  1999  5  ОАО "Астана-финанс";
Производство товаров группы
Street Vеndоrs,
г. Астана,
тн/мес.              177,013";
в строке "ИТОГО" в графе "Сумма кредитования" цифру "29363,6" заменить
цифрой "20716,1".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)