Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Армения Республикасының Үкіметі арасында әуе қатынасы туралы келісім жасасу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 қыркүйек N 1294
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасу, орындау және күшiн жою тәртiбi туралы" 1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2679 U952679_ заң күшi бар Жарлығының 7-бабының 2) тармақшасына және 8-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Армения Республикасының
Yкiметi арасында әуе қатынасы туралы келiсiм жасалсын.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк, коммуникациялар және туризм
Министрi Серiк Мiнуарұлы Бүркiтбаевқа Қазақстан Республикасы Yкiметінің
атынан Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Армения Республикасының
Үкiметi арасында әуе қатынасы туралы келiсiмдi жасасуға өкілеттік берiлсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О заключении Соглашения между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о воздушном сообщении
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года № 1294
В соответствии с подпунктом 2) статьи 7 и подпунктом 1) статьи 8 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, U952679_ "О порядке заключения, исполнения и денонсации международных договоров Республики Казахстан" от 12 декабря 1995 года № 2679 Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Заключить Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о воздушном сообщении.
2. Уполномочить Буркитбаева Серика Минаваровича - Министра транспорта, коммуникаций и туризма Республики Казахстан заключить от имени Правительства Республики Казахстан Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Республики Армения о воздушном сообщении.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)