А.Қ. Құзытбаева туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 2 қыркүйек N 1297
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
А.Қ. Құзытбаева Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі болып
тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар және
туризм вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О Кузутбаевой А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 1999 года N 1297
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Кузутбаеву А.К. вице-Министром юстиции Республики
Казахстан, освободив от должности вице-Министра транспорта, коммуникаций и
туризма Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)