Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 24 наурыздағы N 338 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 6 қыркүйек N 1311. Kүшін жойды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999.12.14. N 1917 қаулысымен. ~P991917
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының экспорттық бақылау жүйесін одан әрі дамыту жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 24 наурыздағы N 338 P950338_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 10, 118-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының Экспорттық бақылау жөніндегі мемлекеттік
комиссиясының құрамына Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
орынбасары - Сыртқы істер министрі Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев комиссияның
төрағасы болып енгізілсін;
Ораз Әлиұлы Жандосов көрсетілген құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Омарбекова А.

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 марта 1995 года N 338
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1999 года N 1311 Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 декабря 1999 г. N 1917 ~P991917
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 марта 1995 года N 338 P950338_ "О мерах по дальнейшему развитию системы экспортного контроля Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 10, ст. 118) следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Государственной комиссии Республики Казахстан по экспортному контролю Токаева Касымжомарта Кемелевича - Заместителя Премьер-Министра - Министра иностранных дел Республики Казахстан председателем комиссии;
вывести из указанного состава Джандосова Ураза Алиевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)