"Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Қазәскерижоба" республикалық мемлекеттік кәсіпорнын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 қыркүйек N 1344
Қазақстан Республикасы Президентінің "Мемлекеттік кәсіпорын туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы N 2335 заң күші бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің 29 Әскерижобасы қайта құру жолымен "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Қазәскерижоба" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына (бұдан әрі - Кәсіпорын) қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі мемлекеттік басқару органы, сондай-ақ Кәсіпорынға қатысты мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функциясын жүзеге асырушы орган болып айқындалсын.
3. Шаруашылық жүргізудің арнаулы тәртібі белгіленген салада Кәсіпорын қызметінің негізгі нысанасы:
1) Қорғаныс министрлігінің жалпы әскери ғимараттары мен арнаулы құрылыстарының күрделі құрылыс және күрделі жөндеу объектілерін кешенді жобалау-сметалық құжаттамамен қамтамасыз ету;
2) жобалау мен құрылыс салуда Қорғаныс министрлігінің салынып жатқан объектілердің жоғары техникалық деңгейі мен сапасына қол жеткізуге бағытталған бірыңғай техникалық саясатын жүргізу деп айқындалсын.
4. Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі заңдарда белгіленген тәртіппен:
1) Кәсіпорынның жарғысын әзірлесін және бекітсін, оны мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін;
2) Осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О создании Республиканского государственного предприятия "Казвоенпроект Министерства обороны Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1999 года № 1344
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 19 июня 1995 года № 2335 Z952335_ "О государственном предприятии" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Реорганизовать 29 Военпроект Министерства обороны Республики Казахстан путем преобразования в Республиканское государственное предприятие "Казвоенпроект Министерства обороны Республики Казахстан" на праве хозяйственного ведения (далее - Предприятие).
2. Определить органом государственного управления, а также органом, осуществляющим по отношению к Предприятию функции субъекта права государственной собственности, Министерства обороны Республики Казахстан.
3. Основным предметом деятельности Предприятия в сфере, где установлен специальный порядок хозяйствования, определить:
1) обеспечение объектов капитального строительства и капитального ремонта общевойсковых зданий и специальных сооружений Министерства обороны комплексной проектно-сметной документацией;
2) проведение в проектировании и строительстве единой технической политики Министерства обороны, направленной на достижение высокого технического уровня и качества строящихся объектов.
4. Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
1) разработать и утвердить устав Предприятия и обеспечить его государственную регистрацию;
2) принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан