"Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 17 қыркүйек N 1404. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.28. N 290 қаулысымен. ~P010290
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi заңдарда белгiленген тәртiппен:
мына құрамда "Азық-түлiк келiсiмшарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамының директорлары кеңесiн бекiтсiн:
Смағұлов Қайрат Молдрахманұлы - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесi Басшысының бiрiншi орынбасары, төрағасы;
Бозымбаев Қанат Алдабергенұлы - Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда вице-министрi;
Мырзахметов Асқар Исабекұлы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министрi;
Жәмiшев Болат Бидахметұлы - Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрi;
Смағұлов Нұрлан Еркебұланұлы - "Азық-түлiк келiсiмшарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамы басқармасының төрағасы.
ЕСКЕРТУ. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.07.18. N 1083
қаулысымен. P001083_
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік мүлiк және жекешелендiру комитетi өзiнiң бұрын қабылданған "Азық-түлiк келiсiмшарт корпорациясы" жабық акционерлiк қоғамының мәселелерi жөнiндегi барлық актiлерiн осы қаулыға сәйкес келтiрсiн.
3. "Кейбiр акционерлiк қоғамдардың жекелеген мәселелері" туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жыл 26 наурыздағы N 308
P990308_
қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 10, 92-құжат
1-тармағының 3) тармақшасының күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Қасымбеков Б.

О некоторых вопросах закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1999 года N 1404. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 февраля 2001 г. N 290 ~P010290
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке:
утвердить Совет директоров закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" в следующем составе:
Смагулов Кайрат Молдрахманович - первый заместитель Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, председатель;
Мырзахметов Аскар Исабекович - вице-Министр сельского хозяйства Республики Казахстан;
Жамишев Болат Бидахметович - вице-Министр финансов Республики Казахстан;
Смагулов Нурлан Эркебуланович - председатель Правления закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация";
Бозумбаев Канат Алдабергенович - вице-Министр энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 - с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 18 июля 2000 года N 1083 P001083_ .
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан все свои ранее принятые акты по вопросам закрытого акционерного общества "Продовольственная контрактная корпорация" привести в соответствие с настоящим постановлением.
3. Подпункт 3) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 26 марта 1999 года № 308 P990308_ "Отдельные вопросы некоторых акционерных обществ" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 10, ст.92) признать утратившим силу.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)