Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 21 қыркүйек N 1424. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 P980231_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 8, 56-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға "Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен
үкіметаралық комиссиялардың қазақстандық бөлігінің тең төрағаларының
құрамы" деген 1-қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 21 қыркүйектегі N 1424
қаулысына қосымша
Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық
комиссиялардың қазақстандық бөлігі тең төрағаларының құрамы
Сауда-экономикалық         Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасы Премьер-
қазақстан-әзірбайжан       Министрінің орынбасары - Қазақстан
комиссиясы                 Республикасының Сыртқы істер министрі
Сауда-экономикалық         Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасы Премьер-
қазақстан-беларусь         Министрінің орынбасары - Қазақстан
комиссиясы                 Республикасының Сыртқы істер министрі
Сауда-экономикалық         Тимур Асқарұлы Құлыбаев -
ынтымақтастық жөніндегі    "ҚазТрансОйл" Мұнай тасымалдау
қазақстан-грузин           жөніндегі жабық акционерлік
комиссиясы                 қоғамның президенті
Қазақстан-қырғыз           Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
бірлескен комиссиясы       Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер министрі
Экономикалық               Шалбай Құлмаханов - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі    Республикасының Төтенше жағдайлар
қазақстан-молдова аралас   жөніндегі агенттігінің төрағасы
комиссиясы
Ынтымақтастық жөніндегі    Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
қазақстан-ресей            Қазақстан Республикасы Премьер-
комиссиясы                 Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер министрі
Шекаралық                  Есберген Әбітайұлы Әбітаев - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі    Республикасының Энергетика, индустрия
қазақстан-ресей шағын      және сауда бірінші вице-министрі
комиссиясы
"Байқоңыр" кешені          Владимир Сергеевич Школьник -
жөніндегі қазақстан-ресей  Қазақстан Республикасының Ғылым
шағын комиссиясы           және жоғары білім министрі
Экономикалық               Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасы Премьер-
қазақстан-тәжік            Министрінің орынбасары - Қазақстан
комиссиясы                 Республикасының Сыртқы істер министрі
Экономикалық               Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасы Премьер-
қазақстан-түрікмен         Министрінің орынбасары - Қазақстан
комиссиясы                 Республикасының Сыртқы істер министрі
Екі жақты ынтымақтастық    Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
жөніндегі қазақстан-өзбек  Қазақстан Республикасы Премьер-
комиссиясы                 Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер министрі
Экономикалық               Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасы Премьер-
қазақстан-украин           Министрінің орынбасары - Қазақстан
комиссиясы                 Республикасының Сыртқы істер министрі
Қазақстан-американ         Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
бірлескен комиссиясы       Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер министрі
Сауда-экономикалық         Наталья Артемовна Коржова -
байланыстар және           Қазақстан Республикасының Еңбек
ғылыми-техникалық          және халықты әлеуметтік қорғау
ынтымақтастық жөніндегі    министрі
қазақстан-болгар
комиссиясы
Қазақстан-британ сауда-    Дулат Оразбекұлы Қуанышев -
өнеркәсіп кеңесі           Қазақстан Республикасының Инвестициялар
жөніндегі агенттігінің төрағасы
Сауда-экономикалық         Мұхтар Қабылұлы Әблязов - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі    Республикасының Энергетика,
қазақстан-венгр            индустрия және сауда министрі
комиссиясы
Сауда-экономикалық         Ерболат Асқарбекұлы Досаев - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі    Республикасының Энергетика,
қазақстан-вьетнам үкімет.  индустрия және сауда вице-министрі
аралық бірлескен
комиссиясы
Экономикалық, ғылыми-      Ораз Әлиұлы Жандосов - Қазақстан
техникалық және мәдени     Республикасы Премьер-Министрінің
ынтымақтастық жөніндегі    орынбасары - Қазақстан Республикасының
қазақстан-герман           Қаржы министрі
кооперациялық кеңесі
Қазақстан Республикасын.   Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев -
да тұратын этникалық       Қазақстан Республикасының
немістердің мәселелері     Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
жөніндегі қазақстан-       келісім министрі
герман үкіметаралық
комиссиясы
"Қазақстан Республикасы    Ораз Әлиұлы Жандосов - Қазақстан
- Еуропалық Одақ"          Республикасы Премьер-Министрінің
бірлескен комитеті         орынбасары - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Сауда-экономикалық         Алтынбек Сәрсенбайұлы Серсенбаев -
мәдени-гуманитарлық және   Қазақстан Республикасының Мәдениет,
ғылыми-техникалық          ақпарат және қоғамдық келісім министрі
ынтымақтастық жөніндегі
қазақстан-египет
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық         Алтай Абылайұлы Тілеубердин -
байланыстар жөніндегі      Қазақстан Республикасының Премьер-
қазақстан-израиль          Министрі Кеңсесінің Басшысы
комиссиясы
Сауда-экономикалық,        Владимир Сергеевич Школьник -
ғылыми-техникалық,         Қазақстан Республикасының Ғылым
өнеркәсіптік және мәдени   және жоғары білім министрі
ынтымақтастық жөніндегі
қазақстан-үндістан үкімет-
аралық бірлескен комиссиясы
Сауда-экономикалық,        Серік Мінуарұлы Бүркітбаев -
ғылыми-техникалық және     Қазақстан Республикасының Көлік,
мәдени ынтымақтастық       коммуникациялар және туризм
жөніндегі қазақстан-иран   министрі
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық         Серікбек Жүсіпбекұлы Дәукеев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Табиғи
қазақстан-испан            ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
үкіметаралық комиссиясы    министрі
Өнеркәсіптік және эконо-   Жаннат Жұрғалиқызы Ертілесова -
микалық ынтымақтастық      Қазақстан Республикасының Қаржы
және алмасу жөніндегі      бірінші вице-министрі
қазақстан-итальян
үкіметаралық жұмыс тобы
Жоғары деңгейдегі          Қырымбек Елеуұлы Көшербаев -
қазақстан - катар          Қазақстан Республикасының Денсаулық
бірлескен комиссиясы       сақтау, білім және спорт министрі
Сауда-экономикалық және    Серік Мінуәрұлы Бүркітбаев -
ғылыми-техникалық          Қазақстан Республикасының Көлік,
ынтымақтастық жөніндегі    коммуникациялар және туризм
қазақстан-қытай            министрі
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық         Мұхтар Қабылұлы Әблязов -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Энергетика,
қазақстан-латвия           индустрия және сауда министрі
үкіметаралық комиссиясы
Қазақстан-ливия            Данияр Рүстемұлы Әбілғазин -
үкіметаралық бірлескен     Қазақстан Республикасының Қаржы
комиссиясы                 вице-министрі - Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитетінің төрағасы
Сауда-экономикалық         Мұхтар Қабылұлы Әблязов -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Энергетика,
қазақстан-литва            индустрия және сауда министрі
үкіметаралық комиссиясы
Бірлескен қазақстан -      Дулат Оразбекұлы Қуанышев -
малайзия сауда-экономика-  Қазақстан Республикасының Инвестициялар
лық комитеті               жөніндегі агенттігінің төрағасы
Сауда-экономикалық,        Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов -
ғылыми-техникалық және     Қазақстан Республикасының Әділет
мәдени ынтымақтастық       министрі
жөніндегі қазақстан-монғол
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық,        Қырымбек Елеуұлы Көшербаев -
ғылыми-техникалық және     Қазақстан Республикасының Денсаулық
мәдени ынтымақтастық       сақтау, білім және спорт министрі
жөніндегі қазақстан-
пакистан үкіметаралық
бірлескен комиссиясы
Сауда-экономикалық         Данияр Рүстемұлы Әбілғазин -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Қаржы
қазақстан-палестина        вице-министрі - Қазақстан Республикасының
комиссиясы                 Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік
және жекешелендіру комитетінің төрағасы
Сауда-экономикалық         Есберген Әбітайұлы Әбітаев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Энергетика,
қазақстан-польша           индустрия және сауда бірінші
комиссиясы                 вице-министрі
Сауда-экономикалық         Шалбай Құлмаханов - Қазақстан
және ғылыми техникалық     Республикасы Төтенше жағдайлар
ынтымақтастық жөніндегі    жөніндегі агенттігінің төрағасы
қазақстан-румын комиссиясы
Сауда-экономикалық,        Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов -
ғылыми-техникалық және     Қазақстан Республикасының Әділет
мәдени ынтымақтастық       министрі
жөніндегі қазақстан-сауд
аравиясы үкіметаралық
комиссиясы
Сауда-экономикалық және    Ерболат Асқарбекұлы Досаев - Қазақстан
ғылыми-техникалық          Республикасының Энергетика,
ынтымақтастық жөніндегі    индустрия және сауда вице-министрі
қазақстан-словак
комиссиясы
Сауда-экономикалық         Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Сыртқы
қазақстан-тайланд          істер бірінші вице-министрі
үкіметаралық бірлескен
комиссиясы
Үкіметаралық қазақстан-    Мұхтар Қабылұлы Әблязов - Қазақстан
түрік экономикалық         Республикасының Энергетика,
комиссиясы                 индустрия және сауда министрі
Сауда-экономикалық         Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Сыртқы
қазақстан-фин              істер бірінші вице-министрі
комиссиясы
Экономикалық               Мұхтар Қабылұлы Әблязов - Қазақстан
ынтымақтастық жөніндегі    Республикасының Энергетика,
қазақстан-француз          индустрия және сауда министрі
үкіметаралық жұмыс тобы
Сауда-экономикалық         Ерболат Асқарбекұлы Досаев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Энергетика,
қазақстан-чех              индустрия және сауда вице-министрі
комиссиясы
Сауда-экономикалық         Дулат Оразбекұлы Қуанышев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Инвестициялар
қазақстан-швейцария        жөніндегі агенттігінің төрағасы
комиссиясы
Сауда-экономикалық         Мұхтар Қабылұлы Әблязов -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасының Энергетика,
қазақстан-эстон            индустрия және сауда министрі
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық және    Ораз Әлиұлы Жандосов - Қазақстан
ғылыми-техникалық          Республикасы Премьер-Министрінің
ынтымақтастық жөніндегі    орынбасары - Қазақстан
қазақстан-оңтүстік корея   Республикасының Қаржы министрі
комиссиясы
Экономикалық               Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
ынтымақтастық жөніндегі    Қазақстан Республикасы Премьер-
қазақстан-жапон комитеті   Министрінің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Сыртқы істер министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года № 1424. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года № 231 P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 8, ст. 56) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению "состав сопредседателей казахстанской части совместных межправительственных комиссий по
сотрудничеству с зарубежными странами" изложить в новой редакции согласно
приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 сентября 1999 года № 1424
Состав сопредседателей казахстанской части совместных
межправительственных комиссий по сотрудничеству
с зарубежными странами
Казахстанско-азербайджанская                Токаев Касымжомарт Кемелевич -
комиссия по торгово-                        Заместитель Премьер-
экономическому сотрудничеству               Министра Республики Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-белорусская                    Токаев Касымжомарт Кемелевич -
комиссия по торгово-                        Заместитель Премьер-
экономическому сотрудничеству               Министра Республики Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-грузинская комиссия            Кулибаев Тимур Аскарович -
по торгово-экономическому                   Президент закрытого
сотрудничеству                              акционерного общества по
транспортировке нефти
"КазТрансОйл"
Казахстанско-кыргызская                     Токаев Касымжомарт Кемелевич -
совместная комиссия                         Заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-молдовская                     Кулмаханов Шалбай -
смешанная комиссия по                       Председатель Агентства
экономическому сотрудничеству               Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Казахстанско-российская комиссия            Токаев Касымжомарт Кемелевич -
по сотрудничеству                           Заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-российская                     Абитаев Есберген Абитаевич -
подкомиссия по приграничному                первый вице-Министр
сотрудничеству                              энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Казахстанско-российская                     Школьник Владимир Сергеевич -
подкомиссия по комплексу "Байконур"         Министр науки и высшего
образования Республики
Казахстан
Казахстанско-таджикская комиссия            Токаев Касымжомарт Кемелевич -
по экономическому сотрудничеству            Заместитель Премьер-
Министра Республики
Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-туркменская                    Токаев Касымжомарт Кемелевич -
совместная комиссия по                      Заместитель Премьер-
экономическому сотрудничеству               Министра Республики
Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-узбекская комиссия             Токаев Касымжомарт Кемелевич -
по двустороннему сотрудничеству             Заместитель Премьер-
Министра Республики
Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-украинская комиссия            Токаев Касымжомарт Кемелевич -
комиссия по экономическому                  Заместитель Премьер-
сотрудничеству                              Министра Республики
Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-американская                   Токаев Касымжомарт Кемелевич -
совместная комиссия                         Заместитель Премьер-
Министра Республики
Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
Казахстанско-болгарская комиссия            Коржова Наталья Артемовна -
по торгово-экономическим связям             Министр труда и социальной
и научно-техническому                       защиты населения Республики
сотрудничеству                              Казахстан
Казахстано-британский торгово-              Куанышев Дулат Оразбекович -
промышленный совет                          Председатель Агентства
Республики Казахстан по
инвестициям
Казахстанско-венгерская комиссия            Аблязов Мухтар Кабулович -
по торгово-экономическому                   Министр энергетики, индустрии
сотрудничеству                              и торговли Республики
Казахстан
Межправительственная                        Досаев Ерболат Аскарбекович -
казахстанско-вьетнамская                    вице-Министр энергетики,
совместная комиссия по                      индустрии и торговли
торгово-экономическому                      Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-германский                     Джандосов Ураз Алиевич -
кооперационный совет по                     Заместитель Премьер-Министра
экономическому, научно-                     Республики Казахстан - Министр
техническому и культурному                  финансов Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-германская                     Сарсенбаев Алтынбек
межправительственная комиссия               Сарсенбаевич - Министр
по вопросам этнических немцев,              культуры, информации
проживающих в Республике                    и общественного согласия
Казахстан                                   Республики Казахстан
Совместный комитет "Республика              Джандосов Ураз Алиевич -
Казахстан - Европейский Союз"               Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
финансов Республики Казахстан
Казахстанско-египетская                     Сарсенбаев Алтынбек
межправительственная комиссия               Сарсенбаевич - Министр
по торгово-экономическому,                  культуры, информации и
культурно-гуманитарному и                   общественного согласия
научно-техническому                         Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-израильская                    Тлеубердин Алтай Аблаевич -
комиссия по торгово-                        Руководитель Канцелярии
зкономическим связям                        Премьер-Министр Республики
Казахстан
Межправительственная                        Школьник Владимир Сергеевич -
казахстанско-индийская                      Министр науки и высшего
совместная комиссия по торгово-             образования Республики
экономическому, научно-                     Казахстан
техническому промышленному и
культурному сотрудничеству
Казахстанско-иранская                       Буркитбаев Серик Минаварович -
межправительственная комссия                Министр транспорта,
по торгово-экономическому,                  коммуникаций и туризма
научно-техническому и                       Республики Казахстан
культурному сотрудничеству
Межправительственная                        Даукеев Серикбек Жусупбекович -
казахстанско-испанская комиссия             Министр природных ресурсов и
по торгово-экономическому                   охраны окружающей среды
сотрудничеству                              Республики Казахстан
Межправительственная                        Ертлесова Жаннат Джургалиевна -
казахстанско-итальянская рабоя              первый вице-Министр финансов
группа по промышленному и                   Республики Казахстан
экономическому сотрудничеству и
обмену
Казахстанско-катарская совместная           Кушербаев Крымбек Елеуович -
комиссия на высоком уровне                  Министр здравоохранения,
образования и спорта
Республики Казахстан
Казахстанско-китайская                      Буркитбаев Серик Минаварович -
межправительственная комиссия               Министр транспорта,
по торгово-экономическому и                 коммуникаций и туризма
научно-техническому                         Республики Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-латвийская                     Аблязов Мухтар Кабулович -
межправительственная комиссия               Министр энергетики, индустрии
по торгово-экономическому                   и торговли Республики
сотрудничеству                              Казахстан
Совместная казахстанско-                    Абулгазин Данияр Рустемович -
ливийская межправительственная              вице-Министр финансов
комиссия                                    Республики Казахстан -
Председатель Комитета
государственного имущества
и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Казахстанско-литовская                      Аблязов Мухтар Кабулович -
межправительственная комиссия               Министр энергетики,
по торгово-экономическому                   индустрии и торговли
сотрудничеству                              Республики Казахстан
Совместный казахстанско-                    Куанышев Дулат Оразбекович -
малазийский торгово-                        Председатель Агентства
экономический комитет                       Республики Казахстан по
инвестициям
Межправительственная                        Мухамеджанов Бауржан Алимович -
казахстанско-монгольская                    Министр юстиции Республики
комиссия по торгово-                        Казахстан
экономическому и научно-
техническому и культурному
сотрудничеству
Межправительственная                        Кушербаев Крымбек Елеуович -
казахстанско-пакистанская                   Министр здравоохранения,
совместная комиссия по                      образования и спорта
торгово-экономическому, научно-             Республики Казахстан
техническому и культурному
сотрудничеству
Казахстанско-палестинская                   Абулгазин Данияр Рустемович -
комиссия по торгово-                        вице-Министр финансов
экономическому сотрудничеству               Республики Казахстан -
Председатель Комитета
государственного имущества и
приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Казахстанско-польская комиссия              Абитаев Есберген Абитаевич -
по торгово-экономическому                   первый вице-Министр
сотрудничеству                              энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Казахстанско-румынская комиссия             Кулмаханов Шалбай -
по торгово-экономическому и                 Председатель Агентства
научно-техническому сотрудничеству          Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Казахстанско-саудовская комиссия            Мухамеджанов Бауржан Алимович -
по торгово-экономическому, научно-          Министр юстиции Республики
техническому и культурному                  Казахстан
сотрудничеству
Казахстанско-словацкая комиссия             Досаев Ерболат Аскарбекович -
по торгово-экономическому и                 вице-Министр энергетики,
научно-техническому сотрудничеству          индустрии и торговли
Республики Казахстан
Межправительственная                        Идрисов Ерлан Абильфаизович -
казахстанско-тайландская                    первый вице-Министр
совместная комиссия по торгово-             иностранных дел Республики
экономическому сотрудничеству               Казахстан
Межправительственная                        Аблязов Мухтар Кабулович -
казахстанско-турецкая                       Министр энергетики, индустрии
экономическая комиссия                      и торговли Республики
Казахстан
Казахстанско-финская комиссия               Идрисов Ерлан Абильфаизович -
по торгово-экономическому                   первый вице-Министр
сотрудничеству                              иностранных дел Республики
Казахстан
Казахстанско-французская                    Аблязов Мухтар Кабулович -
межправительственная рабочая                Министр энергетики, индустрии
группа по экономическому                    и торговли Республики
сотрудничеству                              Казахстан
Казахстанско-чешская комиссия по            Досаев Ерболат Аскарбекович -
торгово-экономическому                      вице-Министр энергетики,
сотрудничеству                              индустрии и торговли
Республики Казахстан
Казахстанско-швейцарская                    Куанышев Дулат Оразбекович -
комиссия по торгово-                        Председатель Агентства
экономическому сотрудничеству               Республики Казахстан по
инвестициям
Казахстанско-эстонская                      Аблязов Мухтар Кабулович -
межправительственная комиссия               Министр энергетики,
по торгово-экономическому                   индустрии и торговли
сотрудничеству                              Республики Казахстан
Казахстанско-южнокорейская                  Джандосов Ураз Алиевич -
комиссия по торгово-                        Заместитель Премьер-Министра
экономическому и научно-                    Республики Казахстан -
техническому сотрудничеству                 Министр финансов Республики
Казахстан
Казахстанско-японский комитет по            Токаев Касымжомарт Кемелович -
экономическому сотрудничеству               Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)