Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясын Астана қаласына кезең-кезеңмен орналастыру жөніндегі кейбір шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 қыркүйек N 1435
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 3 наурыздағы N 755 тапсырмасын орындауға және "Қазақстан - 2030" Стратегиясының "Кәсiпқой Yкiмет" ұзақ мерзiмдiк басымдығын iске асыру, мемлекеттiк қызметшiлердi қайта даярлау және олардың бiлiктiлiгiн арттыру, оларды Қазақстан Республикасының астанасында мемлекеттiк басқарудың орталық органдары - оқу-практикалық базасымен тiкелей жақындықта оқыту жөнiндегi бас мекеме ретiнде Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызмет академиясына топтастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызмет академиясын Астана қаласына кезең-кезеңiмен орналастыруға байланысты 1999-2000 жылдарға арналған қоса берiлiп отырған iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi (келiсiм бойынша) Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгiмен бiрлесiп, 1999 жылғы қазаннан бастап, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия университетiнiң базасында Қазақстан Республикасы Президентiнiң жанындағы Мемлекеттiк қызмет академиясының мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттырудың бағдарламасын iске асыруды ұйымдастырсын.
3. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қызмет iстерi жөнiндегi агенттiгi (келiсiм бойынша) белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң оқу-әдiстемелiк жоспарлар мен мемлекеттiк қызметшiлердiң бiлiктiлiгiн арттыру жоспарларын бекiтудiң мәселелерi бойынша актiлерiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.
4. Астана қаласының әкімі, Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Мемлекеттік қызмет академиясын Астана қаласына орналастыру үшін қажетті мекемені (ғимаратты) бөлу жөнінде ұсыныс енгізсін.
5. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазақстан
Республикасының Мемлекеттік қызмет істері жөніндегі агенттігімен, Қазақстан
Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігімен бірлесіп Жоспардың
1999 жылғы іс-шараларын Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
қаражатының есебінен қаржыландырудың тәртібі жөнінде ұсыныс енгізсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің

О некоторых мерах по поэтапной передислокации Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан в город Астану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 1999 года № 1435
Во исполнение поручения Президента Республики Казахстан от 3 марта 1999 года № 755 и в целях реализации долгосрочного приоритета "Профессиональное Правительство" Стратегии "Казахстан-2030", улучшения качества переподготовки и повышения квалификации государственных служащих, сосредоточения Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан как головного заведения по их обучению в столице Республики Казахстан в непосредственной близи от учебно-практической базы - центральных органов государственного управления, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий, связанных с поэтапной передислокацией Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан в город Астану на 1999-2000 годы (далее - План).
2. Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию) совместно с Министерством науки и высшего образования Республики Казахстан, начиная с октября 1999 года на базе Евразийского университета им. Л.Н. Гумилева организовать реализацию программ повышения квалификации государственных служащих Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан.
3. Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию) в установленном порядке внести предложения о внесении изменений и дополнений в акты Правительства Республики Казахстан по вопросам утверждения учебно-методических планов и планов повышения квалификации государственных служащих.
4. Акиму города Астаны, Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) внести предложение по выделению необходимого помещения (здания) в городе Астане для размещения Академии государственной службы при Президенте Республики Казахстан.
5. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с Агентством
Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию),
Министерством науки и высшего образования Республики Казахстан внести
предложения о порядке финансирования Плана мероприятий 1999 года за счет
средств резерва Правительства Республики Казахстан.
6. Постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан

1999 жылғы 22 қыркүйектегі N 1435
қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Мемлекеттік қызмет
академиясын Астана қаласына кезең-кезеңімен орналастыруға байланысты
1999-2000 жылдарға арналған іс-шаралар
Жоспары
_________________________________________________________________________
N             Іс-шаралар                 Атқару           Атқаруға
мерзімі          жауаптылар
_________________________________________________________________________
1   Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия    1999 жылғы қазан-  Мемқызмет істері
университетінің базасында мем.  2000 жылғы         жөніндегі агенттік
лекеттік қызметшілердің білік.  қыркүйек           (келісім бойынша),
тілігін арттыру бағдарламасын                      Ғылым және жоғары
іске асыру жөніндегі жұмысты                       біліммині,
ұйымдастыру                                        Мемқызмет академия.
сы (келісім бойын.
ша), Еуразия универ.
ситеті
2   Оқу-әдістемелік бағдарламалар   1999 жылғы         Мемқызмет істері
мен жоспарларды және білікті.   қыркүйек-қазан     жөніндегі агенттік
лікті арттыру жоспар-кестелерін                    (келісім бойынша)
бекіту жөніндегі Қазақстан
Республикасы Үкіметінің актіле.
ріне өзгерістер мен толықтыру.
лардың жобаларын енгізу
3   Қазақстан Республикасы Прези.   1999 жылғы         Астана қаласының
дентінің жанындағы Мемлекеттік  1 қарашаға         әкімі, ҚР Прези
қызмет академиясы үшін қажетті  дейін              дентінің ІБ
үй-жайлар бөлу                                     (келісім бойынша)
4   Қажетті жобалық-сметалық        1999 жылғы         Мемқызмет
құжаттаманы дайындау            қараша             академиясы
(келісім бойынша)
5   Жаңа оқу жылына орындар         1999 жылғы         Мемқызмет
дайындау және Астана қаласын.   қыркүйек-          академиясы
дағы оқу процесін ұйымдастыру   2000 жылғы         (келісім бойынша)
қыркүйек
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

от 22 сентября 1999 года № 1435
План
мероприятий, связанных поэтапной передислокацией Академии
государственной службы при Президенте Республики Казахстан
в город Астану на 1999-2000 годы
---------------------------------------------------------------------------
№ !        Мероприятия                 !   Срок        ! Ответственные за
!                                    !  исполнения   !   исполнение
---------------------------------------------------------------------------
1  Организация работы по реализации    Октябрь 1999г.-  Агентство по делам
программ повышения квалификации     сентябрь 2000г.  госслужбы (по
государственных служащих на базе                     согласованию),
Евразийского университета им.                        МНиВО, Академия
Л.Н.Гумилева                                         госслужбы (по
согласованию),
Евразийский
Университет
2  Внести проекты изменений и           Сентябрь-       Агентство по
дополнений в акты Правительства      октябрь 1999г.  делам госслужбы
Республики Казахстан по утверждению                  (по согласованию)
учебно-методических программ и
планов-графиков повышения квалификации
3   Выделить необходимые помещения для   До 1 ноября     Аким г.Астаны,
Академии государственной службы при     1999г.       УД Президента РК
Президенте Республики Казахстан                      (по согласованию)
4   Подготовить необходимую проектно-                    Академия госслужбы
сметную документацию                 Ноябрь 1999г.   (по согласованию)
5   Подготовка помещений к новому       Сентябрь 1999г.-  Академия госслужбы
учебному году и организация         сентябрь 2000г.  (по согласованию)
учебного процесса в г.Астане
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)