Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 шілдедегі N 1056 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 қыркүйек N 1466
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Александр Сергеевич Пушкиннің туғанына 200 жыл толуына әзірлік
және оны өткізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылы 24
шілдедегі N 1056
P991056_
қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген А.С.Пушкиннің туғанына 200 жыл толуына
әзірлік және оны өткізу іс-шараларының жоспары мынадай мазмұндағы реттік
нөмірі 11-жолмен толықтырылсын:
"11.   А.С.Пушкинге    Алматы      қараша     - Алматы
Алматы          қаласының                қаласының
қаласында       әкімі                    бюджетіне
ескерткіш                                сәйкес".
тұрғызу
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1999 года № 1056
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года № 1466
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1999 года № 1056 P991056_ "О подготовке и проведении 200-летия со дня рождения Александра Сергеевича Пушкина" следующее дополнение:
План мероприятий подготовки и проведения 200-летия со дня рождения А.С. Пушкина, утвержденный указанным постановлением, дополнить строкой, порядковый номер 11, следующего содержания: "11. Возвести памятник Аким города ноябрь - В соответствии с
А.С. Пушкину в Алматы бюджетом города
городе Алматы Алматы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)