Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 28 қыркүйек N 1472. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.28. N 137 қаулысымен. ~P000137
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан Республикасының кеден аумағына әкелінетін акцизделетін тауарларға арналған акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 P980608_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 20, 176-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
"Арақ, ликер-арақ бұйымдары,
күшейтілген сусындар,
күшейтілген шырындар
және бальзамдар              1 литр           70           1,7"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Арақ, ликер-арақ бұйымдары,
күшейтілген сусындар,
күшейтілген шырындар
және бальзамдар              1 литр           80           1,7"
"220300 Сыра                 1 литр           5            0,2"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"220300 Сыра                 1 литр           6            0,2"
2. Осы қаулымен белгіленген акциз ставкалары 2000 жылдың 1 наурызына
дейін қолданылады.
3. Осы қаулы 1999 жылдың 1 қазанынан бастап күшіне енеді және
жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.
""

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1472. Утратило силу с 1 февраля 2000 г. - постановлением Правительства РК от 28 января 2000 г. N 137 ~P000137.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.01.2000 № 137 (вступает в силу с 01.02.2000).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года № 608 P980608_"О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 20, ст. 176) следующие изменения:
в приложении 5 к указанному постановлению:
строку:
"Водка, ликеро-водочные,
крепленые напитки,
крепленые соки и бальзамы 1 литр 70 1,7"
изложить в следующей редакции:
"Водка, ликеро-водочные,
крепленые напитки,
крепленые соки и бальзамы 1 литр 80 1,7";
строку:
"220300 Пиво 1 литр 5 0,2"
изложить в следующей редакции:
"220300 Пиво 1 литр 6 0,2".
2. Ставки акцизов, установленные настоящим постановлением, действуют
до 1 марта 2000 года.
3. Настоящее постановление вступает в силу с 1 октября 1999 года и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)