Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 наурыздағы N 297 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 қыркүйек N 1486. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.30. N 1817 қаулысымен. ~P991817
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Экономикалық жоспарлау жөніндегі агенттігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 25 наурыздағы N 297 P990297_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 10, 88-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының Экономикалық
жоспарлау жөніндегі агенттігі туралы ережеде:
10-тармақ мынадай мазмұндағы 11-1) тармақшамен толықтырылсын:
"капиталдың қозғалысына байланысты, 10 миллион АҚШ долларына
баламдыдан жоғары валюталық құндылықтардың резиденттерден резидент
еместердің пайдасына көшуін (ауысуын) көздейтін операцияларға лицензиялар
беруді келісуді жүзеге асырады".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1999 года N 297
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1486. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 ноября 1999 г. N 1817 ~P991817.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.11.1999 № 1817.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 марта 1999 года № 297 P990297_ "Вопросы Агентства Республики Казахстан по экономическому планированию" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 10, ст. 88) следующее дополнение:
в Положении об Агентстве Республики Казахстан по экономическому планированию, утвержденном указанным постановлением:
пункт 10 дополнить подпунктом 11-1) следующего содержания:
"осуществляет согласование выдачи лицензий на операции, связанные с
движением капитала, предусматривающие переход (перемещение) валютных
ценностей от резидентов в пользу нерезидентов на сумму свыше эквивалента 10
миллионов долларов США".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)