"Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық акционерлік қоғамының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 1 қазан N 1515
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Н.Ө.Балғымбаев туралы" 1999 жылғы 1 қазандағы N 81 өкiмiн орындау үшiн және "Акционерлiк қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 47 және 48-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының (бұдан әрi - Қоғам) Директорлар кеңесi арқылы заңдарда белгiленген тәртiппен:
1) Н.Ө.Балғымбаевты Басқарманың төрағасы - Қоғамның президентi және
Қоғамның Директорлар кеңесiнiң мүшесi етiп сайлау туралы шешiм қабылдауды;
2) осы қаулыны iске асыру жөнiндегi өзге де шараларды қабылдауды
қамтамасыз етсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

Некоторые вопросы закрытого акционерного общества "Национальная нефтегазовая компания "Казахойл"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1999 года № 1515
Во исполнение распоряжения Президента Республики Казахстан от 1 октября 1999 года № 81 "О Балгимбаеве Н.У." и в соответствии со статьями 47 и 48 Закона Республики Казахстан от 10 июля 1998 года Z980281_ "Об акционерных обществах" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан
через Совет директоров закрытого акционерного общества "Национальная
нефтегазовая компания "Казахойл" (далее - Общество) в установленном
законодательством порядке обеспечить:
1) принятие решения об избрании Балгимбаева Н.У. Председателем
правления - президентом Общества и членом Совета директоров Общества;
2) принятие иных мер по реализации настоящего постановления.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)