"Шұбаркөл разрезі" ашық акционерлік қоғамын құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 6 қазан N 1528. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.07.12. N 1066 қаулысымен. ~P001066
"Мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiру мен басқарудың тиiмдiлiгiн арттырудың 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 1 маусымдағы N 683 P990683_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгінiң Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен келiсiлген "Шұбаркөл разрезi" ашық акционерлiк қоғамы мен "Шұбаркөл КТУ" ашық акционерлiк қоғамын оларды "Шұбаркөл разрезi" ашық акционерлiк қоғамына бiрiктiру жолымен қайта ұйымдастыру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және
сауда министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк
мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп заңдарда белгіленген
тәртiппен акционерлiк қоғамдарды қайта ұйымдастыру жөнiнде қажетті
iс-шаралар жүргiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
міндетін атқарушы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Қасымбеков Б.А.

О создании открытого акционерного общества "Разрез Шубаркольский"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 октября 1999 года N 1528. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июля 2000 года N 1066 ~P001066
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года N 683 P990683_ "Об утверждении Программы приватизации и повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999-2000 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложения Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан, согласованное с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан о реорганизации открытого акционерного общества "Шубаркольский разрез" и открытого акционерного общества "Шубаркольское ПТУ" путем их слияния в открытое акционерное общество "Разрез Шубаркольский".
2. Министерству энергетики, индустрии и торговли, совместно с
Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов
Республики Казахстан в установленном законодательством порядке провести
необходимые мероприятия по реорганизации акционерных обществ.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Исполняющий обязанности
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)