Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 мамырдағы N 616а қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 14 қазан N 1553
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Капиталдың халықаралық рыноктарында орналастырылатын бағалы
қағаздардың эмиссиясының жетекші менеджері мен заң кеңесшісін тағайындау
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 мамырдағы N 616а
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "250-300 (екі жүз елу-үш жүз)" деген сөздер "200-300
(екі жүз-үш жүз)" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1999 года N 616а
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1999 года N 1553
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1999 года N 616а "Об эмиссии государственных ценных бумаг, размещаемых на международных рынках капитала, и назначении ведущего менеджера и юридического советника эмиссии государственных ценных бумаг" следующее изменение:
в пункте 1 слова "250-300 (двести пятьдесят-триста)" заменить словами "200-300 (двести-триста)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Специалисты: (Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)