Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 4 наурыздағы N 294-а қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 18 қазан N 1563
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Кеден органдарын автоматтандыру және Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кеден комитетіне арналған республикалық мәліметтер алмасу
желісін жасау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1997 жылғы 4 наурыздағы N 294-а
P97294a_
қаулысының күші жойылды деп
танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 294-а
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 1999 года N 1563
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 1997 года N 294-а P97294a_ "О мерах по автоматизации таможенных органов и созданию республиканской сети обмена данными для Государственного таможенного комитета Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)