Бас әскери прокуратураның Астана қаласына қоныс аударуының мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 19 қазан N 1565
Бас әскери прокуратураның Астана қаласына қоныс аударуына байланысты қызметтік үй-жайлар бөлу және қызметкерлеріне тұрғын үй беру мәселелерін реттеу үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Бас прокуратураның Бас әскери прокуратураның Астана қаласына кезең-кезеңмен қоныс аударуын жүзеге асыру туралы ұсынысына келісім берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті бір ай мерзімде Бас әскери прокуратураны Астана қаласында орналастыру үшін қызметтік ғимарат бөлуді қамтамасыз етсін.
3. Мыналар:
1) Бас әскери прокуратураның қызметкерлеріне басқа жерге (Астана қаласына) жұмысқа ауысуы кезінде Астана қаласына қоныс аударуға мемлекеттік органдар орталық аппараттарының қызметкерлері үшін заңдарда көзделген кепілдіктер мен өтемақылар қолданылады;
2) осы қаулының 3-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген төлемдер
ағымдағы ұстауға арналған шығыстарды қысқартудың есебінен Бас әскери
прокуратураны ұстауға 1999 жылға арналған шығыстардың шегінде жүзеге
асырылады деп белгіленсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О вопросах передислокации Главной военной прокуратуры в город Астану
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 октября 1999 года N 1565
Для упорядочения вопросов выделения служебных помещений и предоставления жилья работникам Главной военной прокуратуры в связи с передислокацией в город Астану Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Генерального Прокурора Республики Казахстан об осуществлении поэтапной передислокации Главной военной прокуратуры в город Астану.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в месячный срок обеспечить выделение служебного здания для размещения Главной военной прокуратуры в городе Астане.
3. Установить, что:
1) на работников Главной военной прокуратуры при переводе на работу в другую местность (город Астану) распространяются гарантии и компенсации, предусмотренные законодательством для работников центральных аппаратов государственных органов, передислоцированных в город Астану;
2) выплаты, указанные в подпункте 1) пункта 3 настоящего постановления, осуществляются в пределах расходов на 1999 год на содержание Главной военной прокуратуры за счет сокращения расходов на текущее содержание.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)