1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 55 жылдығын мерекелеуге дайындау және оны өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 қазан N 1629
1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 55 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 55 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу жөніндегі комиссия құрылсын (бұдан әрі - Жеңістің 55 жылдығы).
2. Қоса беріліп отырған Жеңістің 55 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу жөніндегі комиссияның құрамы бекітілсін.
3. Комиссия бір ай мерзімде Жеңістің 55 жылдығын мерекелеу бағдарламасын әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге ұсынсын.
4. Облыстардың, Астана мен Алматы қалаларының әкімдері:
Жеңістің 55 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу жөніндегі тиісті комиссияларды құрсын;
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Жеңістің 55 жылдығын мерекелеу бағдарламасын бекіткен күнінен бастап және соның негізінде бір ай мерзімде Жеңістің 55 жылдығын мерекелеу жөніндегі тиісті аймақтық бағдарламаларды бекітсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 30 қазандағы
N 1629 қаулысымен бекітілген
Жеңістің 55 жылдығын мерекелеуге дайындалу мен өткізу
жөніндегі комиссияның
құрамы
Павлов                    - Қазақстан Республикасы
Александр Сергеевич         Премьер-Министрінің бірінші
орынбасары, төраға
Сағдиев                   - Қазақстан Республикасының
Мақтай Рамазанұлы           Ардагерлер ұйымдары орталық
кеңесінің төрағасы, төрағаның
орынбасары
Сәрсенбаев                - Қазақстан Республикасының
Алтынбек Сәрсенбайұлы       Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министрі,
төрағаның орынбасары
Комиссияның мүшелері:
Бәйменов                  - Қазақстан Республикасы
Әлихан Мұхамедияұлы         Мемлекеттік қызмет жөніндегі
агенттігінің төрағасы, Қазақстан
халықтары Ассамблеясы төрағасының
орынбасары (келісім бойынша)
Бексұлтанов               - "Қазақстанның болашағы үшін"
Мәди Қазбекұлы              республикалық жастар қозғалысының
төрағасы
(келісім бойынша)
Жақсыбеков                - Астана қаласының әкімі
Әділбек Ырыскелдіұлы
Жақыпов
Қабиболла Қабенұлы        - Батыс Қазақстан облысының әкімі
Есенбаев                  - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы           Қаржы министрі
Жақиянов                  - Павлодар облысының әкімі
Ғалымжан Бадылжанұлы
Қыйынов                   - Маңғыстау облысының әкімі
Ләззат Кетебайұлы
Қозыбаев                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Манаш Қабашұлы              ғылым академиясының Ш.Ш.Уәлиханов
атындағы тарих және этнология
институты директоры
Кулагин                   - Ақмола облысының әкімі
Сергей Витальевич
Көшербаев                 - Қазақстан Республикасының Білім
Қырымбек Елеуұлы            және ғылым министрі
Метте                     - Шығыс Қазақстан облысының
Виталий Леонидович          әкімі
Мұсаев                    - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әлнұр Әлжаппарұлы           қауіпсіздік комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Мусин                     - Ақтөбе облысының әкімі
Аслан Есполлаұлы
Мұхамеджанов              - Қарағанды облысының әкімі
Камалтин Ескендірұлы
Нағыманов                 - Солтүстік Қазақстан облысының
Қажымұрат Ыбырайұлы         әкімі
Нұрғисаев                 - Қызылорда облысының әкімі
Серікбай Өрікбайұлы
Нұрқаділов                - Алматы облысының әкімі
Заманбек Қалабайұлы
Радостовец                - Қазақстан Республикасы Еңбек
Николай Владимирович        және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Сапарбаев                 - Оңтүстік Қазақстан облысының
Бердібек Машбекұлы          әкімі
Тасмағамбетов             - Атырау облысының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Тоқпақбаев                - Қазақстан Республикасының
Сәт Бесімбайұлы             Қорғаныс министрі
Үмбетов                   - Жамбыл облысының әкімі
Серік Әбікенұлы
Храпунов                  - Алматы қаласының әкімі
Виктор Вячеславович
Школьник                  - Қазақстан Республикасының
Владимир Сергеевич          Энергетика, индустрия және сауда
министрі
Шүкеев                    - Қостанай облысының әкімі
Өмірзақ Естайұлы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

О подготовке и проведении празднования 55-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 1999 года N 1629
В целях подготовки и проведения празднования 55-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать комиссию по подготовке и проведению празднования 55-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов (далее - 55-ая годовщина Победы).
2. Утвердить прилагаемый состав комиссии по подготовке и проведению празднования 55-ой годовщины Победы.
3. Комиссии в месячный срок разработать программу празднования 55-ой годовщины Победы и представить на утверждение в Правительство Республики Казахстан.
4. Акимам областей, городов Астаны и Алматы:
образовать соответствующие комиссии по подготовке и проведению празднования 55-ой годовщины Победы;
в месячный срок на основании и со дня утверждения Правительством Республики Казахстан программы празднования 55-ой годовщины Победы утвердить соответствующие территориальные программы по празднованию 55-ой годовщины Победы.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30.10.1999 года N 1629
Состав
комиссии по подготовке и проведению празднования
55-ой годовщины Победы
Павлов Александр Сергеевич          - Первый заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Сагдиев Мактай Рамазанович          - Председатель Центрального совета
организации ветеранов Республики
Казахстан, заместитель председателя (по
согласованию)
Сарсенбаев Алтынбек Сарсенбаевич    - Министр культуры, информации и
общественного согласия Республики
Казахстан, заместитель председателя
Члены комиссии:
Байменов Алихан Мухамедьевич        - Председатель Агентства по делам
государственной службы Республики
Казахстан, заместитель Председателя
Ассамблеи народов Казахстана (по
согласованию)
Бексултанов Мади Казбекович         - председатель республиканского
молодежного движения "За будущее
Казахстана" (по согласованию)
Джаксыбеков Адильбек Рыскельдинович - аким города Астаны
Джакупов Кабибулла Кабенович        - аким Западно-Казахстанской области
Есенбаев Мажит Тулеубекович         - Министр финансов Республики Казахстан
Жакиянов Галымжан Бадылжанович      - аким Павлодарской области
Киинов Ляззат Кетебаевич            - аким Мангистауской области
Козыбаев Манаш Кабашевич            - директор Института истории и
этнологии им. Ч.Ч. Валиханова
Национальной академии наук Республики
Казахстан
Кулагин Сергей Витальевич           - аким Акмолинской области
Кушербаев Крымбек Елеуович          - Министр образования и науки
Республики Казахстан
Метте Виталий Леонидович            - аким Восточно-Казахстанской области
Мусаев Альнур Альжапарович          - Председатель Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан (по
согласованию)
Мусин Аслан Еспулаевич              - аким Актюбинской области
Мухамеджанов Камалтин Ескендирович  - аким Карагандинской области
Нагманов Кажмурат Ибраевич          - аким Северо-Казахстанской области
Нургисаев Серикбай Урикбаевич       - аким Кызылординской области
Нуркадилов Заманбек Калабаевич      - аким Алматинской области
Радостовец Николай Владимирович     - Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Сапарбаев Бердибек Машбекович       - аким Южно-Казахстанской области
Тасмагамбетов Имангали Нургалиевич  - аким Атырауской области
Токпакбаев Сат Бесимбаевич          - Министр обороны Республики Казахстан
Умбетов Серик Абикенович            - аким Жамбылской области
Храпунов Виктор Вячеславович        - аким города Алматы
Школьник Владимир Сергеевич         - Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Шукеев Умирзак Естаевич             - аким Костанайской области
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)