Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 3 қараша N 1645. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.11. N 993 қаулысымен. ~P020993
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің құрылымы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысына үш, оның ішінде бір бірінші орынбасары болуға рұқсат етілсін.
3. Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592
P990592_
қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасының,  2-тармағының күші
жойылды деп танылсын.
4. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі заңдарда
белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Кеңсесі
туралы ережеге қажетті өзгерістерді Қазақстан Республикасының Үкіметіне
екі апта мерзім ішінде бекітуге енгізсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645
қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі
Кеңсесінің құрылымы
<*>
Басшылық
Премьер-Министрдің Хатшылығы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Баспасөз қызметі
<*>
Үкіметтің Парламенттегі Өкілдігі
Заң бөлімі
Аймақтық даму бөлімі
Экономикалық бөлім
Өндірістік сала және инфрақұрылым бөлімі
Жиынтық талдау бөлімі
Әлеуметтік-мәдени даму бөлімі
Сыртқы байланыстар бөлімі
Қорғаныс және құқық тәртібі бөлімі
Кадр жұмысы бөлімі
Бақылау және құжаттамалық қамтамасыз ету бөлімі
Қаржы-шаруашылық бөлімі
Министр - Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Отбасы және
әйелдер істері жөніндегі ұлттық комиссия төрайымының Хатшылығы
Діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі кеңестің Хатшылығы
ЕСКЕРТУ. Құрылым өзгерді - ҚР Үкіметінің 1999.12.08. N 1878
қаулысымен.
P991878_
ЕСКЕРТУ. Құрылым өзгерді- ҚР Үкіметінің 2000.05.15. N 708a
қаулысымен.
P00708a_
ЕСКЕРТУ. Құрылым өзгерді - ҚР Үкiметiнiң 2000.06.29. N 971
қаулысымен.
P000971_
ЕСКЕРТУ. Құрылым жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2001.01.17. N 58
қаулысымен.
P010058_
ЕСКЕРТУ. Құрылым өзгерді - ҚР Үкiметiнiң 2002.01.31. N 145
қаулысымен.
P020145_
Мамандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 1999 года N 1645. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 сентября 2002 г. N 993 ~P020993 .
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.09.2002 № 993.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению.
2. Разрешить Руководителю Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан иметь трех заместителей, в том числе одного первого.
3. Признать утратившими силу подпункт 2) пункта 1, пункт 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 592 P990592_ "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
4. Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан в двухнедельный срок внести в установленном законодательством порядке на утверждение в Правительство Республики Казахстан необходимые изменения в Положение о Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждена
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 3 ноября 1999 года N 1645
Структура Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Сноска. Структура Канцелярии - в редакции постановления Правительства
РК от 17 января 2001 г. N 58
P010058_
. Внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 31 января 2002 г. N 145
P020145_
.
Руководство
Секретариат Премьер-Министра
Пресс-служба Премьер-Министра Республики Казахстан
Представительство Правительства в Парламенте
Юридический отдел
Отдел регионального развития
Экономический отдел
Отдел производственной сферы и инфраструктуры
Сводный аналитический отдел
Отдел социально-культурного развития
Отдел внешних связей
Отдел обороны и правопорядка
Отдел кадровой работы
Отдел контроля и документационного обеспечения
Финансово-хозяйственный отдел
Секретариат Совета по связям с религиозными объединениями
Секретариат Министра - Председателя национальной комиссии по делам
семьи и женщин при Президенте Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)