Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 15 қараша N 1715. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық комиссиялардың жұмысын жандандыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 наурыздағы N 231 P980231_  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 86, 56-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшаның жаңа редакциясы қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 15 қарашадағы N 1715
қаулысына қосымша
Шет елдермен ынтымақтастық жөніндегі бірлескен үкіметаралық
комиссиялардың қазақстандық бөлігі тең төрағаларының құрамы
Сауда-экономикалық         - Даниал Кенжатайұлы Ахметов -
ынтымақтастық жөніндегі      Қазақстан Республикасы Премьер-
қазақстан-әзірбайжан         Министрінің орынбасары
комиссиясы
Сауда-экономикалық        - Даниал Кенжетайұлы Ахметов -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасы Премьер-
қазақстан-армян комиссиясы  Министрінің орынбасары
Сауда-экономикалық        - Александр Сергеевич Павлов -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасы Премьер-
қазақстан-беларусь          Министрінің бірінші орынбасары
комиссиясы
Сауда-экономикалық        - Тимур Асқарұлы Құлыбаев -
ынтымақтастық жөніндегі     "ҚазТрансОйл" мұнай тасымалдау
қазақстан-грузин            жөніндегі ұлттық компанияның
комиссиясы                  президенті
Қазақстан-қырғыз          - Даниал Кенжетайұлы Ахметов -
бірлескен комиссиясы        Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің орынбасары
Экономикалық ынтымақтас-  - Шалбай Құлмаханұлы Құлмаханов -
тық жөніндегі қазақстан-    Қазақстан Республикасының Төтенше
молдова аралас              жағдайлар жөніндегі агенттігінің
комиссиясы                  төрағасы
Ынтымақтастық жөніндегі   - Александр Сергеевич Павлов -
қазақстан-ресей комиссиясы  Қазақстан Республикасы Премьер-
Министрінің бірінші орынбасары
Шекаралық ынтымақтастық   - Есберген Әбітайұлы Әбітаев -
жөніндегі қазақстан-        Қазақстан Республикасы
ресей шағын комиссиясы      Энергетика, индустрия және
сауда бірінші вице-министрінің
міндетін атқарушы
"Байқоңыр" кешені         - Владимир Сергеевич Школьник -
жөніндегі қазақстан-        Қазақстан Республикасының
ресей шағын комиссиясы      Энергетика, индустрия және сауда
министрі
Экономикалық ынтымақтас.  - Даниал Кенжетайұлы Ахметов
тық жөніндегі қазақстан-    Қазақстан Республикасы Премьер-
тәжік комиссиясы            Министрінің орынбасары
Экономикалық ынтымақтас.  - Даниал Кенжетайұлы Ахметов -
тық жөніндегі қазақстан-    Қазақстан Республикасы Премьер-
түрікмен бірлескен          Министрінің орынбасары
комиссиясы
Екі жақты ынтымақтастық   - Даниал Кенжетайұлы Ахметов -
жөніндегі қазақстан-        Қазақстан Республикасының
өзбек комиссиясы            Премьер-Министрінің орынбасары
Экономикалық ынтымақтас.  - Александр Сергеевич Павлов -
тық жөніндегі қазақстан-    Қазақстан Республикасы Премьер -
украин комиссиясы           Министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан-американ        - Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
Бірлескен комиссиясы        Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі,
Ерлан Әбілфайызұлы Ыдырысов -
Қазақстан Республикасының
Сыртқы істер министрі - тең
төрағаның орынбасары
Сауда-экономикалық        - Николай Владимир Радостовец -
байланыстар және ғылыми     Қазақстан Республикасының Еңбек
техникалық ынтымақтастық    және халықты әлеуметтік қорғау
жөніндегі қазақстан-болгар  министрі
комиссиясы
Қазақстан-британ сауда-   - Қанат Бекмырзаұлы Саудабаев -
өнеркәсіп кеңесі            Қазақстан Республикасы Премьер-
министрі кеңсесінің жетекшісі
Сауда-экономикалық        - Владимир Сергеевич Школьник -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасының
қазақстан-венгер комиссиясы Энергетика, индустрия және сауда
министрі
Сауда-экономикалық        - Ерболат Асқарбекұлы Досаев -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасы Энергетика,
қазақстан-вьетнам           индустрия және сауда вице-
үкіметаралық бірлескен      министрінің міндетін атқарушы
комиссиясы
Экономикалық ғылыми-      - Ержан Әбірқайырұлы Өтембаев -
техникалық және мәдени      Қазақстан Республикасының Премьер-
ынтымақтастық жөніндегі     Министрінің орынбасары
қазақстан-герман
кооперациялық кеңесі
Қазақстан Республикасында - Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев -
тұрып жатқан этникалық      Қазақстан Республикасының
немістердің мәселелері      Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
жөніндегі қазақстан-герман  келісім министрі
үкіметаралық комиссиясы
"Қазақстан Республикасы   - Александр Сергеевич Павлов -
Еуропалық Одақ"             Қазақстан Республикасы Премьер-
ынтымақтастық кеңесі        Министрінің бірінші орынбасары
Сауда-экономикалық,       - Алтынбек Сәрсенбайұлы Сәрсенбаев -
мәдени-гуманитарлық және    Қазақстан Республикасының
ғылыми-техникалық ынты.     Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
мақтастық жөніндегі         келісім министрі
қазақстан-египет
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық        - Алтай Абылайұлы Тілеубердин -
байланыстар жөніндегі       Қазақстан Республикасының Табиғи
қазақстан-израиль           монополияларды реттеу, бәсекелестікті
комиссиясы                  қорғау және шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігінің төрағасы
Сауда-экономикалық,       - Владимир Сергеевич Школьник -
ғылыми-техникалық, өнер.    Қазақстан Республикасының
кәсіптік және мәдени ынты.  Энергетика, индустрия және сауда
мақтастық жөніндегі         министрі
қазақстан-үндістан
бірлескен үкіметаралық
комиссиясы
Сауда-экономикалық,       - Серік Мінуарұлы Бүркітбаев -
ғылыми-техникалық және      Қазақстан Республикасының Көлік
мәдени ынтымақтастық        және коммуникациялар министрі
жөніндегі қазақстан-иран
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық        - Серікбек Жүсіпбекұлы Дәукеев -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасының Табиғи
қазақстан-испан             ресурстар және қоршаған ортаны
үкіметаралық комиссиясы     қорғау министрі
Өнеркәсіптік және         - Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев -
экономикалық ынтымақтас.    Қазақстан Республикасының Қаржы
тық пен алмасу жөніндегі    министрі
қазақстан-итальян
үкіметаралық жұмыс тобы
Жоғары деңгейдегі         - Қырымбек Елеуұлы Көшербаев -
қазақстан-катар бірлескен   Қазақстан Республикасының Білім
комиссиясы                  және ғылым министрі
Сауда-экономикалық және   - Серік Мінуарұлы Бүркітбаев -
ғылыми-техникалық           Қазақстан Республикасының Көлік және
ынтымақтастық жөніндегі     коммуникациялар министрі
қазақстан-қытай үкімет.
аралық комиссиясы
Сауда-экономикалық        - Жақсыбек Әбдірахметұлы Күлекеев -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасының
қазақстан-латвия            Экономика министрі
үкіметаралық комиссиясы
Бірлескен қазақстан-ливия - Данияр Рүстемұлы Әбілғазин -
үкіметаралық комиссиясы     Қазақстан Республикасының Қаржы
вице-министрі
Сауда-экономикалық ынты.  - Жақсыбек Әбдірахметұлы Күлекеев -
мақтастық жөніндегі         Қазақстан Республикасының
қазақстан-литва комиссиясы  Экономика министрі
Бірлескен қазақстан-        Дулат Оразбекұлы Қуанышев -
малайзия сауда-экономика.   Қазақстан Республикасының
лық комитеті                Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
төрағасы
Сауда-экономикалық,       - Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов -
ғылыми-техникалық және      Қазақстан Республикасының Әділет
мәдени ынтымақтастық        министрі
жөніндегі қазақстан-
монғол үкіметаралық
комиссиясы
Сауда-экономикалық,       - Қырымбек Елеуұлы Көшербаев -
ғылыми-техникалық және      Қазақстан Республикасының Білім
мәдени ынтымақтастық        және ғылым министрі
жөніндегі қазақстан-
пәкістан бірлескен
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық        - Данияр Рүстемұлы Әбілғазин -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасының Қаржы
қазақстан-палестина         вице-министрі
комиссиясы
Сауда-экономикалық        - Әділ Құрманжанұлы Ахметов -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасының Сыртқы
қазақстан-поляк комиссиясы  істер бірінші вице-министрі
Сауда-экономикалық және   - Шалбай Құлмаханұлы Құлмаханов -
ғылыми техникалық           Қазақстан Республикасы Төтенше
ынтымақтастық жөніндегі     жағдайлар жөніндегі агенттігінің
қазақстан-румын комиссиясы  төрағасы
Сауда-экономикалық,       - Бауыржан Әлімұлы Мұхамеджанов -
ғылыми-техникалық және      Қазақстан Республикасының Әділет
мәдени ынтымақтастық жөнін. министрі
дегі қазақстан-сауд аравиясы
үкіметаралық комиссиясы
Сауда-экономикалық және   - Әділ Құрманжанұлы Ахметов -
ғылыми техникалық           Қазақстан Республикасының Сыртқы
ынтымақтастық жөніндегі     істер бірінші вице-министрі
қазақстан-словак комиссиясы
Сауда-экономикалық        - Әділ Құрманжанұлы Ахметов -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасының Сыртқы
қазақстан-таиланд           істер бірінші вице-министрі
үкіметаралық комиссиясы
Үкіметаралық қазақстан-   - Қанат Бекмырзаұлы Саудабаев -
түрік экономикалық          Қазақстан Республикасының Премьер-
комиссиясы                  Министрі Кеңсесінің Басшысы
Сауда-экономикалық        - Әділ Құрманжанұлы Ахметов -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасының Сыртқы
қазақстан-фин комиссиясы    істер бірінші вице-министрі
Экономикалық ынтымақтас.  - Владимир Сергеевич Школьник -
тық жөніндегі қазақстан-    Қазақстан Республикасының
француз үкіметаралық        Энергетика, индустрия және
жұмыс тобы                  сауда министрі
Сауда-экономикалық        - Әділ Құрманжанұлы Ахметов -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасының Сыртқы
қазақстан-чех комиссиясы    істер бірінші вице-министрі
Сауда-экономикалық ынты.  - Дулат Оразбекұлы Қуанышев -
мақтастық жөніндегі         Қазақстан Республикасы
қазақстан-швейцария         Инвестициялар жөніндегі агенттігінің
комиссиясы                  төрағасы
Сауда-экономикалық        - Жақсыбек Әбдірахметұлы Күлекеев -
ынтымақтастық жөніндегі     Қазақстан Республикасының
қазақстан-эстония           Экономика министрі
комиссиясы
Сауда-экономикалық және   - Ержан Әбілқайырұлы Өтембаев -
ғылыми-техникалық           Қазақстан Республикасы Премьер-
Ынтымақтастық жөніндегі     Министрінің орынбасары
қазақстан-оңтүстік корея
комиссиясы
Экономикалық ынтымақтас.  - Қасымжомарт Кемелұлы Тоқаев -
тық жөніндегі               Қазақстан Республикасының
қазақстан-жапон комитеті    Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1999 года N 1715. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1998 года N 231 P980231_ "Об активизации работы совместных межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными странами" (САПП Республики Казахстан, 1998 года N 8, статья 56) следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 ноября 1999 года N 1715
Состав сопредседателей казахстанской части совместных
межправительственных комиссий по сотрудничеству с зарубежными
странами
Казахстанско-азербайджанская комиссия по - Ахметов Даниал Кенжетаевич -
торгово-экономическому сотрудничеству      Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-армянская комиссия по       - Ахметов Даниал Кенжетаевич -
торгово-экономическому сотрудничеству      Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-белорусская комиссия по     - Павлов Александр Сергеевич -
торгово-экономическому сотрудничеству      Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан
Казахстанско-грузинская комиссия по      - Кулибаев Тимур Аскарович -
торгово-экономическому сотрудничеству      президент "Национальной компании
по транспортировке нефти
"КазТрансОйл"
Казахстанско-кыргызская совместная       - Ахметов Даниал Кенжетаевич -
комиссия                                   Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-молдавская смешанная        - Кулмаханов Шалбай Кулмаханович -
комиссия по экономическому сотрудничеству  Председатель Агентства
Республики Казахстан по
чрезвычайным ситуациям
Казахстанско-российская комиссия по      - Павлов Александр Сергеевич -
сотрудничеству                             Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан
Казахстанско-российская подкомиссия по  - Абитаев Есберген Абитаевич - и.о.
приграничному сотрудничеству              первого вице-Министра энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Казахстанско-российская подкомиссия по   - Школьник Владимир Сергеевич -
комплексу "Байконур"                       Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Казахстанско-таджикская комиссия по      - Ахметов Даниал Кенжетаевич -
экономическому сотрудничеству              Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-туркменская совместная      - Ахметов Даниал Кенжетаевич -
комиссия по экономическому сотрудничеству  Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-узбекская комиссия по       - Ахметов Даниал Кенжетаевич -
двустороннему сотрудничеству               Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Казахстанско-украинская комиссия по      - Павлов Александр Сергеевич -
экономическому сотрудничеству              Первый заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан
Казахстанско-американская совместная     - Токаев Касымжомарт Кемелевич -
комиссия                                   Премьер-Министр Республики
Казахстан,
Идрисов Ерлан Абильфаизович -
Министр иностранных дел
Республики Казахстан -
заместитель сопредседателя
Казахстанско-болгарская комиссия по     - Радостовец Николай Владимирович -
торгово-экономическим связям и научно-    Министр труда и социальной защиты
техническому сотрудничеству               населения Республики Казахстан
Казахстанско-британский торгово-         - Саудабаев Канат Бекмурзаевич -
промышленный совет                         Руководитель Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Казахстанско-венгерская комиссия по      - Школьник Владимир Сергеевич -
торгово-экономическому сотрудничеству      Министр энергетики, индустрии и
торговли Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-       - Досаев Ерболат Аскарбекович -
вьетнамская совместная комиссия по         и.о. вице-Министр энергетики,
торгово-экономическому сотрудничеству      индустрии и торговли Республики
Казахстан
Казахстанско-германский кооперационный   - Утембаев Ержан Абулхаирович -
совет по экономическому, научно-           Заместитель Премьер-Министра
техническому и культурному сотрудничеству  Республики Казахстан
Казахстанско-германская                 - Сарсенбаев Алтынбек Сарсенбаевич-
межправительственная комиссия по вопросам Министр культуры, информации и
этнических немцев, проживающих в          общественного согласия Республики
Республике Казахстан                      Казахстан
Совет сотрудничества "Республика         - Павлов Александр Сергеевич -
Казахстан - Европейский Союз"              Первый Заместитель Премьер-
Министра Республики Казахстан
Казахстанско-египетская                 - Сарсенбаев Алтынбек Сарсенбаевич-
межправительственная комиссия по торгово- Министр культуры, информации и
экономическому, культурно-гуманитарному   общественного согласия Республики
и научно-техническому сотрудничеству      Казахстан
Казахстанско-израильская комиссия по    - Тлеубердин Алтай Аблаевич -
торгово-экономическим связям              Председатель Агентства Республики
Казахстан по регулированию
естественных монополий, защите
конкуренции и поддержке малого
бизнеса
Межправительственная казахстанско-       - Школьник Владимир Сергеевич -
индийская совместная комиссия по           Министр энергетики, индустрии и
торгово-экономическому, научно-            торговли Республики Казахстан
техническому, промышленному и культурному
сотрудничеству
Казахстанско-иранская                   - Буркитбаев Серик Минаварович -
межправительственная комиссия по          Министр транспорта и коммуникаций
торгово-экономическому, научно-           Республики Казахстан
техническому и культурному сотрудничеству
Межправительственная казахстанско-       - Даукеев Серикбек Жусупбекович -
испанская комиссия по торгово-             Министр природных ресурсов и
экономическому сотрудничеству              охраны окружающей среды
Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-       - Есенбаев Мажит Тулеубекович -
итальянская рабочая группа по              Министр финансов Республики
промышленному и экономическому             Казахстан
сотрудничеству и обмену
Казахстанско-катарская совместная       - Кушербаев Крымбек Елеуович -
комиссия на высоком уровне                Министр образования и науки
Республики Казахстан
Казахстанско-китайская                  - Буркитбаев Серик Минаварович -
межправительственная комиссия по          Министр транспорта и коммуникаций
торгово-экономическому, научно-           Республики Казахстан
техническому сотрудничеству
Казахстанско-латвийская                 - Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович -
межправительственная комиссия по          Министр экономики Республики
торгово-экономическому сотрудничеству     Казахстан
Совместная казахстанско-ливийская       - Абулгазин Данияр Рустемович -
межправительственная комиссия             вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Казахстанско-литовская                  - Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович -
межправительственная комиссия по          Министр экономики Республики
торгово-экономическому сотрудничеству     Казахстан
Совместная казахстанско-малайзийский    - Куанышев Дулат Оразбекович -
торгово-экономический комитет             Председатель Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Межправительственная казахстанско-      - Мухамеджанов Бауржан Алимович -
монгольская комиссия по                   Министр юстиции Республики
торгово-экономическому, научно-           Казахстан
техническому и культурному сотрудничеству
Межправительственная казахстанско-      - Кушербаев Крымбек Елеуович -
пакистанская совместная комиссия по       Министр образования и науки
торгово-экономическому, научно-           Республики Казахстан
техническому и культурному сотрудничеству
Казахстанско-палестинская комиссия по   - Абулгазин Данияр Рустемович -
торгово-экономическому сотрудничеству     вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Казахстанско-польская комиссия по       - Ахметов Адил Курманжанович -
торгово-экономическому сотрудничеству     первый вице-Министр иностранных
дел Республики Казахстан
Казахстанско-румынская комиссия по      - Кулмаханов Шалбай Кулмаханович -
торгово-экономическому и научно-          Председатель Агентства Республики
техническому сотрудничеству               Казахстан по чрезвычайным
ситуациям
Казахстанско-саудовская комиссия по     - Мухамеджанов Бауржан Алимович -
торгово-экономическому, научно-           Министр юстиции Республики
техническому и культурному сотрудничеству Казахстан
Казахстанско-словацкая комиссия по      - Ахметов Адил Курманжанович -
торгово-экономическому и научно-          первый вице-Министр иностранных
техническому сотрудничеству               дел Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-      - Ахметов Адил Курманжанович -
таиландская совместная комиссия по        первый вице-Министр иностранных
торгово-экономическому сотрудничеству     дел Республики Казахстан
Межправительственная казахстанско-      - Саудабаев Канат Бекмурзаевич -
турецкая экономическая комиссия           Руководитель Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Казахстанско-финская комиссия по        - Ахметов Адил Курманжанович -
торгово-экономическому сотрудничеству     первый вице-Министр иностранных
дел Республики Казахстан
Казахстанско-французская                - Школьник Владимир Сергеевич -
межправительственная рабочая группа по    Министр энергетики, индустрии и
экономическому сотрудничеству             торговли Республики Казахстан
Казахстанско-чешская комиссия по        - Ахметов Адил Курманжанович -
торгово-экономическому сотрудничеству     первый вице-Министр иностранных
дел Республики Казахстан
Казахстанско-швейцарская комиссия по    - Куанышев Дулат Оразбекович -
торгово-экономическому сотрудничеству     Председатель Агентства Республики
Казахстан по инвестициям
Казахстанско-эстонская                  - Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович -
межправительственная комиссия по          Министр экономики Республики
торгово-экономическому сотрудничеству     Казахстан
Казахстанско-южнокорейская комиссия по  - Утембаев Ержан Абулхаирович -
торгово-экономическому и научно-          Заместитель Премьер-Министра
техническому сотрудничеству               Республики Казахстан
Казахстанско-японский комитет по        - Токаев Касымжомарт Кемелевич -
экономическому сотрудничеству             Премьер-Министр Республики
Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)