Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2002 жылдың 31 желтоқсаны бойынша кезеңге арналған экономикалық саясаты жөніндегі меморандум туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 қараша N 1757
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің 2002 жылдың 31 желтоқсаны бойынша кезеңге арналған экономикалық саясаты жөніндегі меморандум (бұдан әрі - Меморандум) мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Ержан Әбілхайырұлы Өтембаевқа Қазақстан Республикасы Үкіметінің атынан Меморандумға қол қоюға өкілеттік берілсін.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің төрағасы Григорий Александрович Марченкоға Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің атынан Меморандумға қол қоюға ұсыным жасалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О Меморандуме об экономической политике Правительства Республики Казахстан и Национального Банка Республики Казахстан на период по 31 декабря 2002 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1999 года N 1757
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить Меморандум об экономической политике Правительства Республики Казахстан и Национального Банка Республики Казахстан на период по 31 декабря 2002 года (далее - Меморандум).
2. Уполномочить Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Ержана Абулхаировича подписать Меморандум от имени Правительства Республики Казахстан.
3. Рекомендовать Председателю Национального Банка Республики Казахстан Марченко Григорию Александровичу подписать Меморандум от имени Национального Банка Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)