Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26 маусымдағы N 608 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 қараша N 1803. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.01.28. N 137 қаулысымен. ~P000137
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында өндірілетін және Қазақстан
Республикасының кеден аумағына әкелінетін акцизделетін тауарларға арналған
акциз ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 26
маусымдағы N 608
P980608_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1998 ж., N 20, 176-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 5-қосымшада:
"Арақ, ликер-арақ бұйымдары,
күшейтілген сусындар,
күшейтілген шырындар
және бальзамдар        1 литр      80      1,7"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Арақ, ликер-арақ бұйымдары,
күшейтілген сусындар,
күшейтілген шырындар
және бальзамдар        1 литр      90      1,7".
2. Осы қаулы 1999 жылдың 1 желтоқсанынан бастап күшіне енеді және
жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 1998 года N 608
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 1999 года N 1803. Утратило силу с 1 февраля 2000 г. - постановлением Правительства РК от 28 января 2000 г. N 137 ~P000137.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.01.2000 № 137 (вводится в действие с 01.02.2000).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26
июня 1998 года N 608
P980608_
"О ставках акцизов на подакцизные товары,
производимые в Республике Казахстан и ввозимые на таможенную территорию
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 20, ст. 176)
следующее изменение:
в приложение 5 к указанному постановлению:
строку:
"Водка, ликеро-водочные,
крепленые напитки,
крепленые соки и бальзамы 1 литр 80 1,7"
изложить в следующей редакции:
"Водка, ликеро-водочные,
крепленые напитки,
крепленые соки и бальзамы 1 литр 90 1,7".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 декабря 1999 года и
подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)