Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 2 желтоқсан N 1826
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы арналған заң
жобалары жұмысының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 23 ақпандағы N 157
P990157_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру
енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылға арналған заң жобалары жұмысының жоспарында:
реттік нөмірі 16-жол алынып тасталсын:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 55-2-жолмен толықтырылсын:
"55-2 Қазақстан        Ұлттық Банк,
Республикасы           Бас прокуратура
Президентінің          (келісім бойынша),
"Банктер және банк     Қаржымині,
қызметі туралы" заң    Кірісмині, ҰҚК (ке-
күші бар Жарлығына     лісім бойынша), ІІМ   қараша, желтоқсан".
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы"
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 1826
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан
P990157_
"О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1999
год" следующее изменение и дополнение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на
1999 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 16, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 55-2, следующего содержания:
"55-2 "О внесении            Нацбанк,
изменений и дополнений       Генпрокуратура
в Указ Президента            (по согласованию)
Республики Казахстан,        Минфин,
имеющий силу Закона,         Мингосдоходов,
"О банках и банковской       КНБ (по согласованию),
деятельности"                МВД                    ноябрь, декабрь".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)