Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 4 желтоқсан N 1855
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын ғимараттар мен қызметтік үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 шілдедегі N 796 p990796_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 8-жолдағы, 3-бағандағы "642,8" деген сан "1285" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы, 4-бағандағы "ҚР Бас прокуратурасы" деген сөздер "Сыртқы істер министрлігі" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 11-жолдағы, 4-бағандағы "Ғылыммині" деген сөз "Президенттің Іс Басқармасының резерві" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолдағы, 4-бағандағы "Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі агенттік" деген сөздер "Мемлекеттік сатып алу жөніндегі агенттік" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы, 4-бағандағы "Іс Басқармасының резерві"
деген сөздер "Қазақстан СМСО" РМК-нің Астанадағы филиалы" деген сөздермен
ауыстырылсын:
реттік нөмірі 14-жолда:
3-бағандағы "1295" деген сан "423" деген санмен ауыстырылсын;
4-бағандағы "Іс Басқармасының резерві" деген сөздер "Мемлекеттік
құпияларды қорғау жөніндегі агенттік" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолдағы, 4-бағандағы, "Іс Басқармасының резерві
(2-қабат), Әскери прокуратура (1-қабат) деген сөздер "Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Кеден комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,
28, 29-жолдармен толықтырылсын:
"19  Қаржы министрлігінің       1151  Табиғи монополияларды
Мемлекеттік мүлік және           реттеу, бәсекелестікті
жекешелендіру комитеті,          қорғау және шағын бизнесті
Әуезов көшесі, 36                қолдау жөніндегі агенттік
20   Табиғи монополияларды      2107  Мемлекеттік қызмет
реттеу, бәсекелестікті           академиясы
қорғау және шағын бизнесті
қолдау жөніндегі агенттік,
Абай көшесі, 92
21   Білім және ғылым           956   Туризм және спорт жөніндегі
министрлігі, Әуезов              агенттік
көшесі, 126                520   Президенттің Іс Басқармасының
резерві
22    Әкімшілік ғимараты,      6081,7 Президенттің Іс Басқармасы
Бейбітшілік көшесі, 2           (балансқа), Мемлекеттік
қызмет істері жөніндегі агенттік
23    Білім және ғылым         1708   Президенттің Іс Басқармасының
министрлігі, Кенесары           резерві
көшесі, 83
24    Әкімшілік ғимараты,      2500   Білім және ғылым
Республика даңғылы, 60          министрлігі
25    Әкімшілік ғимараты,      1252   Президенттің Іс Басқармасының
Абай көшесі, 48                 резерві
26    Әкімшілік ғимараты,      1006   Әскери прокуратура
Бейбітшілік көшесі, 57
27    Әкімшілік ғимараты,      1581   Мәдениет, ақпарат және
Бейбітшілік көшесі, 10          қоғамдық келісім министрлігі
28    Әкімшілік ғимараты,       720   Қазақстан Республикасы
Абай көшесі, 37а                Үкіметінің резерві
29    Әкімшілік ғимараты,       368   Қазақстан Республикасы
Абай көшесі, 45                 Үкіметінің резерві"

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1999 года N 1855
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 8, в графе 3 цифру "642,8" заменить цифрой "1285";
в строке, порядковый номер 9, в графе 4 слова "Генеральная Прокуратура РК" заменить словами "Министерство иностранных дел";
в строке, порядковый номер 11, в графе 4 слова "Миннауки" заменить словами "Резерв Управления Делами Президента";
в строке, порядковый номер 12, в графе 4 слова "Агентство по защите государственных секретов" заменить словами "Агентство по госзакупкам";
в строке, порядковый номер 13, в графе 4 слова "Резерв Управления
Делами" заменить словами "Астанинский филиал РГП "Казахстанский ЦСМС";
в строке, порядковый номер 14:
в графе 3 цифру "1295" заменить цифрой "423";
в графе 4 слова "Резерв Управления Делами" заменить словами
"Агентство по защите государственных секретов";
в строке, порядковый номер 17, в графе 4 слова "Резерв Управления
Делами (2-этаж), Военная прокуратура (1-этаж)" заменить словами
"Таможенный комитет Министерства государственных доходов";
дополнить строками, порядковые номера 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,
27, 28, 29 следующего содержания:
"19. Комитет государственного   1151  Агентство по регулированию
имущества и приватизации         естественных монополий,
Министерства финансов,           защите конкуренции и
ул. Ауэзова, 36                  поддержке малого бизнеса
20. Агентство по регулированию  2107  Академия государственной
естественных монополий,           службы
защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса,
ул.Абая, 92
21. Министерство                 956  Агентство по туризму и спорту
образования и науки,
ул. Ауэзова, 126             520  Резерв Управления Делами
Президента
22. Административное здание,  6081,7  Управление Делами Президента
ул. Бейбитшилик, 2                (на баланс),
Агентство по делам
государственной службы
23. Министерство               1708   Резерв Управления Делами
образования и науки,              Президента
ул. Кенесары, 83
24. Административное здание,   2500   Министерство образования и
пр. Республики, 60                науки
25. Административное здание,   1252   Резерв Управления Делами
ул. Абая, 48                      Президента
26. Административное здание,   1006   Военная прокуратура
ул. Бейбитшилик, 57
27. Административное здание,   1581   Министерство культуры,
ул. Бейбитшилик, 10               информации и общественного
согласия
28. Административное здание,    720   Резерв Правительства
ул. Абая, 37а                     Республики Казахстан
29. Административное здание,    368   Резерв Правительства
ул. Абая, 45                      Республики Казахстан"

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)