"Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорны" ЖШС-нің Шығыс Қазақстан облысы мен Әуезов поселкесінің (Шығыс Қазақстан облысы) әлеуметтік сала объектілерін қаржыландыруға қатысуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 6 желтоқсан N 1868
Шығыс Қазақстан облысы әкімінің "Бақыршық тау-кен өндіру кәсіпорны" ЖШС-мен Шығыс Қазақстан облысы мен Әуезов поселкесінің (Шығыс Қазақстан облысы) әлеуметтік сала объектілерін қаржыландыру мәселесінде келісімге қол жеткізу туралы өтінімін қарап, Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті белгіленген тәртіппен "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" компаниясының Шығыс Қазақстан облысы мен Әуезов поселкесінің әлеуметтік объектілерін қаржыландыруға қатысуы жөніндегі міндеттемелерін
азайту бөлігінде "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" компаниясы қол қойған
1996 жылғы 13 желтоқсандағы Сатып алу-сату шартына өзгеріс енгізсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары А.С.Павловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

Об участии ТОО "Бакырчикское горнодобывающее предприятие" в финансировании объектов социальной сферы Восточно-Казахстанской области и поселка Ауэзов (Восточно-Казахстанская область)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 1999 года N 1868
Рассмотрев обращение акима Восточно-Казахстанской области о достижении согласия с ТОО "Бакырчикское горнодобывающее предприятие" в вопросе финансирования объектов социальной сферы Восточно-Казахстанской области и поселка Ауэзов (Восточно-Казахстанская область), Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном порядке внести соответствующие изменения в Договор купли-продажи от 13 декабря 1996 года, подписанный с компанией "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед", в части уменьшения обязательств компании "Сентрал Эйшен Майнинг Лимитед" по участию в финансировании социальных объектов Восточно-Казахстанской области и поселка Ауэзов.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на Первого
заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Павлова А.С.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)