Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592 және 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 8 желтоқсан N 1878. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.11. N 993 қаулысымен. ~P020993
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 мамырдағы N 592
P990592_
қаулысында:
екінші абзацтың 3-тармағындағы "237" деген сан "252" деген санмен
ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 3 қарашадағы N 1645
P991645_
қаулысында:
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Кеңсесінің құрылымындағы:
"Премьер-Министрдің Баспасөз қызметі
Заң бөлімі
Ақпараттық-талдау бөлімі" деген жолдар мынадай жаңа редакцияда
жазылсын:
"Үкіметтік ақпарат бөлімі
Заңдар, қорғаныс және құқық тәртібі бөлімі
Жиынтық талдау бөлімі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999 года N 592 и от 3 ноября 1999 года N 1645
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 1999 года N 1878. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 11 сентября 2002 г. N 993 ~P020993 .
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.09.2002 № 993.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 1999
года N 592
P990592_
"Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан":
в абзаце втором пункта 3 цифру "237" заменить цифрой "252";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 ноября
1999 года N 1645
P991645_
"Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики
Казахстан" следующие изменения:
в структуре Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан,
утвержденной указанным постановлением:
строки:
"Пресс-служба Премьер-Министра
Юридический отдел
Информационно-аналитический отдел" изложить в новой редакции:
"Отдел правительственной информации
Отдел законодательства, обороны и правопорядка
Сводный аналитический отдел".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)