Рейтингтік жүйені енгізу жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 9 желтоқсан N 1892. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.08.16. N 1068 қаулысымен. ~P011068
"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының қорытындылары туралы және 1999 жылдың 9 айында мемлекеттік бюджеттің атқарылуы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметі мәжілісінің облыстар, Астана және Алматы қалалары әкімдерінің қызметін бағалаудың рейтингтік
жүйесін ұйымдастыру және енгізу жөніндегі 1999 жылғы 28 қазандағы N 28
Хаттамалық шешімінің 3-тармағының д) тармақшасын орындау мақсатында
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Рейтингтік жүйені енгізу жөніндегі ведомствоаралық комиссия
мынадай құрамда құрылсын:
Құлекеев                - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдірахметұлы    Экономика министрі, төраға
Андрющенко              - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович        Экономика вице-министрі,
комиссияның хатшысы
Комиссия мүшелері
Жолдасбаев              - Қазақстан Республикасы
Сансызбай Елеусізұлы      Статистика жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Коржова                 - Қазақстан Республикасының
Наталья Артемовна         Қаржы вице-министрі
Мусина                  - Қазақстан Республикасы
Лилия Сәкенқызы           Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Нұрпейісов              - Қазақстан Республикасы
Қайрат Айтмұхамбетұлы     Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Ойнаров                 - Қазақстан Республикасы
Азамат Рысқұлұлы          Премьер-Министрінің
Кеңсесі Жиынтық талдау
бөлімінің меңгерушісі
Жанәбілов Мият          - Қазақстан Республикасының
Саттарұлы                 Премьер-Министрі Кеңсесі Аймақтық
даму бөлімінің меңгерушісі, төрағаның
орынбасары
Ахметов                 - Қазақстан Республикасының Білім
Әшімжан Сүлейменұлы       және ғылым вице-министрі
Нефедов                 - Қазақстан Республикасының Энергетика
Петр Петрович             және минералдық ресурстар
вице-министрі
Сағынтаев               - Қазақстан Республикасының Табиғи
Бақытжан Әбдірұлы         монополияларды реттеу, бәсекелестікті
қорғау және шағын бизнесті
қолдау жөніндегі агенттігі
төрағасының бірінші орынбасары
Өмірбаев                - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Әділхан Әбдірахманұлы     халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі
ЕСКЕРТУ. Тізбе толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2000.10.02. N 1488
қаулысымен.
P001488_
ЕСКЕРТУ. Тізбе өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.05.02. N 587 қаулысымен.
P010587_
2. Ведомствоаралық комиссия екі апта мерзімде, енгізу ережесі мен көрсеткіштер тізбесін қоса алғанда, рейтингті жүйені енгізу жөніндегі құжаттардың пакетін Қазақстан Республикасы Үкіметінің қарауына енгізсін.

О создании Межведомственной комиссии по внедрению рейтинговой системы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 1999 года N 1892. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 16 августа 2001 г. N 1068 ~P011068
Во исполнение подпункта д) пункта 3 протокольного решения заседания Правительства Республики Казахстан от 28 октября 1999 года N 28 "Об итогах социально-экономического развития Республики Казахстан и об исполнении государственного бюджета за 9 месяцев 1999 года" по организации и внедрению системы рейтинговой оценки деятельности акимов областей, городов Астаны и Алматы Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Образовать Межведомственную комиссию по внедрению рейтинговой
системы в следующем составе:
Сноска. В состав комиссии внесены изменения - постановлением
Правительства РК от 2 октября 2000 г. N 1488
P001488_
; постановлением
Правительства РК от 2 мая 2001 года N 587
P010587_
.
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович - Министр экономики Республики
Казахстан, председатель
Андрющенко Александр Иванович   - вице-Министр экономики Республики
Казахстан, секретарь
Члены комиссии
Жолдасбаев Сансызбай Илеусизович- заместитель Председателя Агентства
Республики Казахстан по статистике
Коржова Наталья Артемовна       - вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Мусина Лилия Сакенова           - вице-Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович- вице-Министр государственных
доходов Республики Казахстан
Ойнаров Азамат Рыскулович       - заведующий Сводным аналитическим
отделом Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Жанабилов Мият Саттарулы        - заведующий Отделом регионального
развития Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан, заместитель
председателя
Умербаев Адильхан Абдрахманович - вице-Министр труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан
Ахметов Ашимжан Сулейменович    - вице-Министр образования и науки
Республики Казахстан
Нефедов Петр Петрович           - вице-Министр энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Сагинтаев Бахытжан Абдирович    - первый заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
2. Межведомственной комиссии в двухнедельный срок внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан пакет документов по внедрению рейтинговой системы, включая правила внедрения и перечень показателей.

3. Ведомствоаралық комиссияның жұмыс органы болып Қазақстан
Республикасының Экономика министрлігі белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің бірінші орынбасары Д.К.Ахметовке жүктелсін.
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2001.05.02. N 587
қаулысымен.
P010587_
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

3. Рабочим органом Межведомственной комиссии определить Министерство
экономики Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Ахметова Д.К.
Сноска. Пункт 4 - с изменениями, внесенными постановлением
Правительства РК от 2 мая 2001 года N 587
P010587_
.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Склярова И.В.)