Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 359 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 желтоқсан N 1906
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1999 жылғы 1 ақпандағы N 5 өкімін іске асырудың кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 2 сәуірдегі N 359 P990359_ қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
1-тармақтағы "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқарушысына"
деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының Қаржы министріне,
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министріне" деген сөздермен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 359
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 1906
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 2 апреля 1999 года N 359 P990359_ "Некоторые вопросы реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 1 февраля 1999 года N 5" следующее дополнение:
в пункте 1 после слов "Управляющему Делами Президента Республики Казахстан" дополнить словами "Министру финансов Республики Казахстан, Министру государственных доходов Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)