Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық, өнеркәсіптік және мәдени ынтымақтастық жөніндегі Қазақстан-Үндістан бірлескен үкіметаралық комиссиясының 3-ші мәжілісінде қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 желтоқсан N 1909
1999 жылғы 29 наурызда Алматы қаласында өткен Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық, өнеркәсіптік және мәдени ынтымақтастық жөніндегі Қазақстан-Үндістан бірлескен үкіметаралық комиссияның 3-ші мәжілісінде қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 1999 жылғы 29 наурызда Алматы қаласында өткен Сауда-экономикалық, ғылыми-техникалық, өнеркәсіптік және мәдени ынтымақтастық бойынша Қазақстан-Үндістан бірлескен үкіметаралық комиссияның 3-ші мәжілісі барысында қол жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық және жергілікті атқарушы органдар Жоспарда көзделген
тапсырмаларды орындау жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының
Энергетика, индустрия және сауда министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 ж. 13 желтоқсандағы
N 1909 қаулысымен
бекітілген
1999 жылғы 29 наурызда Алматы қаласында өткен Сауда-экономикалық,
ғылыми-техникалық, өнеркәсіптік және мәдени ынтымақтастық жөніндегі
Қазақстан-Үндістан бірлескен үкіметаралық комиссияның 3-ші мәжілісінде қол
жеткізілген уағдаластықтарды іске асыру жөніндегі
іс-шаралардың
ЖОСПАРЫ
___________________________________________________________________________
N        Іс-шаралар                 Орындалуына жауаптылар   Атқару мерзімі
п/п
___________________________________________________________________________
1.  Экология және қоршаған орта   Табиғи ресурстар және қор-   2000 жылдың
саласындағы келісімнің;       шаған ортаны қорғау ми-      2-тоқсаны
нистрлігі
Туризм саласындағы келісім-   Туризм және спорт жөнінде-   2000 жылдың
нің;                          гі агенттігі                 3-тоқсаны
Ауыл шаруашылығы саласындағы  Ауыл шаруашылығы министр-    2000 жылдың
ынтымақтастық жөніндегі өза-  лігі                         2-тоқсаны
ра түсіністік туралы меморан-
думның;
Шағын және орта бизнесті да-  Табиғи монополияларды реттеу 2000 жылдың
мыту жөніндегі өзара түсініс- бәсекелестікті қорғау және   2-тоқсаны
тік туралы меморандумның жо-  шағын бизнесті қолдау жөнін-
басын қол қоюға дайындау.     дегі агенттік
___________________________________________________________________________
2.  Үндістан жағына үндістан      Энергетика,индустрия және    2000 жылдың
спутнигінен алынатын бірлес-  сауда министрлігі            3-тоқсаны
кен ғарыштық ақпаратты қабыл-
дау және өңдеу орталығының
жобасын ұсыну
___________________________________________________________________________
3.  Қоршаған ортаны қорғау сала-  Табиғи ресурстар және қор-   2000 жылдың
сындағы бірлескен ынтымақ-    шаған ортаны қорғау министр- 2-тоқсаны
тастық жөніндегі бағдарламаны лігі
әзірлеу
___________________________________________________________________________
4.  Үндістан жағымен бірлесіп ко- Ауыл шаруашылығы министрлігі, Ұдайы
миссияның мәжілісінде айтыл-  Энергетика,индустрия және
ған:                          сауда министрлігі,
- ауыл шаруашылығы;           Көлік және коммуникациялар
министрлігі,
- машина жасау;               Туризм және спорт жөніндегі
агенттік,
- көмір;                      "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ
компаниясы ЖАҚ,
- мұнай және газ;             Табиғи монополияларды реттеу,
- жеңіл өнеркәсіп;            бәсекелестікті қорғау және
- көлік және туризм;          шағын бизнесті қолдау жөнін-
дегі агенттік,
- құрылыс жөніндегі ұсыныс-   Инвестициялар жөніндегі агент-
тар мен жобаларды қарау     тік
___________________________________________________________________________
5.  Қол жеткізілген уағдаластық-  Ауыл шаруашылығы министрлігі, Жарты жылда
тарды іске асырудың барысы    Білім және ғылым министрлігі, 1 рет
туралы және тиісті салалар-   Көлік және коммуникациялар
дағы істің жағдайы туралы     министрлігі, Туризм және спорт
Энергетика,индустрия және     жөніндегі агенттік, Табиғи
сауда министрлігі хабарлау    ресурстар және қоршаған орта-
ны қорғау министрлігі, Табиғи
монополияларды реттеу, бәсе-
келестікті қорғау және шығын
бизнесті қолдау жөніндегі
агенттік, Инвестициялар
жөніндегі агенттік
___________________________________________________________________________
6. Мұнай мен газ жөнінде өзара    "Қазақойл" ұлттық мұнай-газ  2000 жылдың
қабылданымды келісімге қол     компаниясы ЖАҚ, Энергетика,  2 тоқсаны
жеткізу үшін үндістан жағының  индустрия және сауда ми-
ұсыныстарын талқылау           нистрлігі
___________________________________________________________________________
7. Үндістан жағының ауыл шаруа-   Ауыл шаруашылығы министрлігі 2000 жылдың
шылығы саласындағы ынтымақ-                                 1 тоқсаны
тастық жөніндегі ұсынысын
талқылау
___________________________________________________________________________
8. Шағын және орта бизнесті да-   "Шағын кәсіпкерлікті дамыту  2000 жылдың
мыту үшін қажетті технология-  қоры" ЖАҚ (келісім бойынша), 2 тоқсаны
лардың тізімін дайындау және   Табиғи монополияларды реттеу,
үндістан жағына беру           бәсекелестікті қорғау және
шағын бизнесті қолдау жөнін-
дегі агенттік
___________________________________________________________________________
9. Үндістан жағымен Алматыда      Табиғи монополияларды реттеу,2000 жылдың
Кәсіпкерлікті дамыту орталығын бәсекелестікті қорғау және   2 тоқсаны
ашу туралы мәселені пысықтау   шағын бизнесті қолдау жөнін-
дегі агенттік,
"Шағын кәсіпкерлікті дамыту
қоры" ЖАҚ (келісім бойынша),
Алматы қаласының әкімі
___________________________________________________________________________
Оқығандар:
Орынбекова Д.К.
Омарбекова А.Т.

Об утверждении Плана мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе 3-го заседания Межправительственной казахстанско-индийской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому, промышленному и культурному сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 1909
В целях реализации договоренностей, достигнутых в ходе 3-го заседания Межправительственной казахстанско-индийской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому, промышленному и культурному сотрудничеству в городе Алматы 29 марта 1999 года, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых в ходе 3-го заседания Межправительственной казахстанско-индийской совместной комиссии по торгово-экономическому, научно-техническому, промышленному и культурному сотрудничеству (далее - План) в городе Алматы 29 марта 1999 года.
2. Центральным и местным исполнительным органам принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных Планом.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 1999 года N 1909
План
мероприятий по реализации договоренностей, достигнутых
в ходе 3-го заседания Межправительственной казахстанско-
индийской совместной комиссии по торгово-экономическому,
научно-техническому, промышленному и культурному
сотрудничеству в г. Алматы 29 марта 1999 года
---------------------------------------------------------------------------
N !    Мероприятия           !      Ответственные           ! Сроки
п/п!                          !      за выполнение           ! исполнения
---------------------------------------------------------------------------
1  Подготовить к подписанию
проекты:
Соглашения в области        Министерство природных      II кв. 2000 г.
экологии и окружающей       ресурсов и охраны
среды                       окружающей среды
Соглашения в области        Агентство по туризму и      III кв.2000 г.
туризма                     спорту
Меморандума о               Министерство сельского      II кв. 2000 г.
взаимопонимании по          хозяйства
сотрудничеству в области
сельского хозяйства
Меморандума о               Агентство по                II кв. 2000 г.
взаимопонимании по          регулированию естественных
развитию малого и среднего  монополий, защите конкуренции
бизнеса                     и поддержке малого бизнеса
2  Представить индийской       Министерство энергетики,    III кв.2000 г.
стороне проект совместного  индустрии и торговли
Центра приема и обработки
космической информации,
получаемой с индийских
спутников
3  Разработать программу по    Министерство природных      II кв. 2000 г.
совместному сотрудничеству  ресурсов и охраны
в области охраны            окружающей среды
окружающей среды
4  Совместно с индийской       Министерство сельского
стороной рассмотреть        хозяйства,
предложения и проекты,      Министерство энергетики,    Постоянно
оговоренные на заседании    индустрии и торговли,
комиссии:                   Министерство транспорта
по сельскому хозяйству;     и коммуникаций,
машиностроению;             Агентство по туризму и спорту,
углю;                       ЗАО "Национальная
нефти и газу;               нефтегазовая компания "Казахойл"
легкой промышленности;      Агентство по регулированию
транспорту и туризму;       естественных монополий, защите
строительству;              конкуренции и поддержке малого
бизнеса, Агентство по
инвестициям
5  О ходе реализации           Министерство сельского      I раз в
достигнутых                 хозяйства, Министерство     полугодие
договоренностей и о         образования и науки,
состоянии дел в             Министерство транспорта и
соответствующих отраслях    коммуникаций, Агентство по
информировать Министерство  туризму и спорту,
энергетики, индустрии и     Министерство природных
торговли                    ресурсов и охраны
окружающей среды,
Агентство по регулированию
естественных монополий,
защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса,
Агентство по инвестициям
6  Обсудить предложения        ЗАО "Национальная           II кв. 2000 г.
индийской стороны по нефти  нефтегазовая компания
и газу для достижения       "Казахойл", Министерство
взаимоприемлемого           энергетики, индустрии и
Соглашения                  торговли
7  Обсудить предложения        Министерство сельского      I кв. 2000 г.
индийской стороны по        хозяйства
сотрудничеству в области
сельского хозяйства
8  Подготовить и передать      ЗАО "Фонд развития         II кв. 2000 г.
индийской стороне список    малого предпринимательства"
технологий, необходимых     (по согласованию),
для развития малого и       Агентство по регулированию
среднего бизнеса            естественных монополий,
защите конкуренции и
поддержке малого бизнеса
9  Проработать с индийской     Агентство по регулированию  II кв. 2000 г.
стороной вопрос об          естественных монополий,
открытии в Алматы Центра    защите конкуренции и
развития                    поддержке малого бизнеса,
предпринимательства         ЗАО "Фонд развития малого
предпринимательства"
(по согласованию),
аким г. Алматы
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)