Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 1112 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 13 желтоқсан N 1911. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Республикаға импортталатын тауарлардың сапасы мен қауіпсіздігін бақылауды күшейту және тұтынушылардың сатылатын жеңіл өнеркәсіп өнімдерінің тиісті сапасына құқығын қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Стандарттардың немесе олардың адамдардың өмірі, денсаулығы, азаматтардың мүлкі және қоршаған орта үшін қауіпсіздігін қамтамасыз ететін өзге де нормативтік құжаттардың міндетті талаптарына сәйкестігіне міндетті сертификаттауға жататын өнімдердің (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 15 шілдедегі N 1112 P971112_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-, 1997 ж., N 32, 295-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін: көрсетілген қаулымен бекітілген Стандарттардың немесе олардың адамдардың өмірі, денсаулығы, азаматтардың мүлкі және қоршаған орта үшін қауіпсіздігін қамтамасыз ететін өзге де нормативтік құжаттардың міндетті талаптарына сәйкестігіне міндетті сертификаттауға жататын өнімдердің (жұмыстардың, қызмет көрсетулердің) тізбесінде: "Жеңіл Өнеркәсіп Өнімдері" деген 22-тарау мынадай редакцияда жазылсын: "22. Жеңіл өнеркәсіп өнімдері ("Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес енгізілген) ______________________________________________________________________ СЭҚ ТН Өнімдердің атауы ӨЖК коды ______________________________________________________________________ 1 2 3 ______________________________________________________________________ 5007** Жібек маталар 83 7000 5208** Мақтадан тоқылған маталар 83 1000 5209** 5210** 5211** 5212** 5309** Зығырдан тоқылған маталар 83 3000 5111** Жүннен тоқылған маталар 83 5000 5112** 5113 00 000 5407** Химиялық талшықтардан тоқылған 83 8000 5408** маталар 5512** Синтетикалық талшықтардан 5513** тоқылған маталар 5514** 5515** 5516** 5602** Тоқылма емес материалдар 5603** 5701** Кілемдер және кілем бұйымдары 81 700 5702** 5703** 5704** 5705** 5801** Түкті және жіптен түк салған 83 9010 5802** маталар 6001** Тоқыма полотнолар 6002** 6101** Тоқыма өнеркәсібінің өнімдері 84 0000 6102** (пальтолар; плащтар; күртелер, костюмдер; 6103** пиджактар; блайзерлер; шалбарлар; 6104** комбинезондар; шолақ шалбарлар; жейделер; 6105** көйлектер; блузкалар; батниктер; 6106** трусилерді, кальсондарды, жатқанда 6107** киетін көйлектерді, пижамаларды, 6108** халаттарды, комбинацияларды, ішкі 6109** юбкаларды, пантоландарды, пеньюарды, 6110** майкаларды, белбеулерді, төстартқыштарды, 6111** корсеттерді қоса алғанда тоқыма іш- 6112** киімдер; колготкалар; шұлықтар; гольфтар; 6113 00* ұйықтар; басқа да шұлық-ұйық 6114** бұйымдары; төсектік сейсептер; спорт 6115** киімдері; нәрестелерге арналған 6116** бұйымдар) 6117** 6212** 6216 00 000 6302 10* 6201** Тігін бұйымдары (пальтолар, плащтар, 85 0000 6202** күртелер; костюмдер; пиджактар; 6203** блайзерлер; шалбарлар; комбинезондар; 6204** бриджилер; шолақ шалбарлар; жәкеттер; 6205** көйлектер; юбкалар; юбка-шалбарлар; 6206** жейделер; блузкалар; батниктер; 6207** майкалар; трусилер; кальсондар; 6208** жатқанда киетін көйлектер, пижамалар, 6209** халаттар, комбинациялар, ішкі 6210** юбкалар; пантоландар; пеньюарлар; 6211** төсектік, асханалық, туалеттік, асүйлік, 6213** бет орамалдар; қол орамалдар; шәлілер; 6214** шарфтар; галстуктер; нәрестелерге 6215** арналған бұйымдар) 6302** 6401** Былғары, резеңке, тоқыма және былғары 25 9000 6402** мен резеңкені алмастырғыштардан 88 1000;88 2000 6403** жасалған аяқ киім 88 3000;88 4000 6404** 88 5000;88 6000 6405** 88 7000;88 8000 88 9000; 6503 00* Фетрден жасалған, тоқыма, тоқыма мате- 84 5000 6504 00 000 риалдардан жасалған қалпақтар және 6505** басқа да бас киімдер 6506** 4303** Мех киім және оның керек-жарақтары, 89 2000; 89 3000 мех бас киімдер, мех терілер 89 4000; 89 5000 89 6000 4203 10 000 Теріден және жасанды теріден тігілген 85 1068-85 1069 4203 29 910 киімдер мен олардың керек-жарақтары 85 1305-85 1306 4203 29 990 89 2115 89 2123 89 2213 89 2223 ** 1-бағанда тауарлық позицияларды (СЭҚ ТН кодының алғашқы төрт саны) көрсету кезінде аталған тауарлық позицияға кіретін барлық тауарлық қосымша позициялар (СЭҚ ТН кодының алты саны) мен ішкі позициялары (СЭҚ ТН кодының тоғыз саны) өнімдерінің түрлері міндетті сертификаттауға жатады.". 2. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап бір ай өткен соң күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Оқығандар: Қобдалиева Н.М. Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1997 года N 1112
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 1999 года N 1911. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
В целях усиления контроля качества и безопасности импортируемых в республику товаров и обеспечения права потребителей на надлежащее качество реализуемой продукции легкой промышленности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1997 года N 1112 P991112_ "Об утверждении Перечня продукции (работ, услуг), подлежащей обязательной сертификации на соответствие обязательным требованиям стандартов или иных нормативных документов, обеспечивающих ее безопасность для жизни, здоровья людей, имущества граждан и окружающей среды" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 32, ст.295) следующее изменение: в Перечне продукции (работ, услуг), подлежащей обязательной сертификации на соответствие обязательным требованиям стандартов или иных нормативных документов, обеспечивающих ее безопасность для жизни, здоровья людей, имущества граждан и окружающей среды, утвержденном указанным постановлением: раздел 22 "Продукция легкой промышленности" изложить в следующей редакции: "22. Продукция легкой промышленности (включена в соответствии с Законом Республики Казахстан "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения") -------------------------------------------------------------------------- Код ! Наименование продукции ! Код ТН ВЭД ! ! ОКП -------------------------------------------------------------------------- 1 ! 2 ! 3 -------------------------------------------------------------------------- 5007 ** Ткани шелковые 83 7000 5208 ** Ткани хлопчатобумажные 83 1000 5209 ** 5210 ** 5211 ** 5212 ** 5309 ** Ткани льняные 83 3000 5111 ** Ткани шерстяные 83 5000 5112 ** 5113 00 000 5407 ** Ткани из химических волокон 83 8000 5408 ** 5512 ** Ткани из синтетических волокон 5513 ** 5514 ** 5515 ** 5516 ** 5602 ** Нетканые материалы 5603 ** 5701 ** Ковры и ковровые изделия 81 7000 5702 ** 5703 ** 5704 ** 5705 ** 5801 ** Ткани ворсовые и махровые 83 9010 5802 ** 6001 ** Полотна трикотажные 6002 ** 6101 ** Продукция трикотажной промышленности 84 0000 6102 ** (пальто; плащи; куртки; костюмы; 6103 ** пиджаки; блайзеры; брюки; комбинезоны; 6104 ** шорты; сорочки; рубашки; блузки; 6105 ** батники; белье нижнее трикотажное, 6106 ** включая трусы, кальсоны, ночные 6107 ** сорочки, пижамы, халаты, комбинации, 6108 ** нижние юбки, панталоны, пеньюары, 6109 ** майки, пояса, бюстгалтеры, корсеты; 6110 ** колготы; чулки; гольфы; носки; 6111 ** прочие чулочно-носочные изделия; 6112 ** белье постельное; спортивная одежда; 6113 00* изделия для новорожденных) 6114 ** 6115 ** 6116 ** 6117 ** 6212 ** 6216 00 000 6302 10* 6201 ** Изделия швейные (пальто, плащи, 85 0000 6202 ** куртки; костюмы; пиджаки; блайзеры; 6203 ** брюки; комбинезоны; бриджи; шорты; 6204 ** жакеты; платья; юбки; юбки-брюки; 6205 ** рубашки; блузки; батники; майки; 6206 ** трусы; кальсоны, ночные сорочки, 6207 ** пижамы, халаты, комбинации, нижние 6208 ** юбки, панталоны, пеньюары, белье 6209 ** постельное, столовое, туалетное, 6210 ** кухонное; платки носовые; шали; 6211 ** шарфы; галстуки; изделия для 6213 ** новорожденных) 6214 ** 6215 ** 6302 ** 6401 ** Обувь кожаная, резиновая, текстильная 25 9000 6402 ** и из заменителей кожи и резины 88 1000; 88 2000 6403 ** 88 3000; 88 4000 6404 ** 88 5000; 88 6000 6405 ** 88 7000; 88 8000 88 9000 6503 00* Шляпы и прочие головные уборы 84 5000 6504 00 000 фетровые, трикотажные, из текстильных 6505 ** материалов 6506 ** 4303 ** Одежда меховая и ее принадлежности, 89 2000; 89 3000 меховые головные уборы, шкурки 89 4000; 89 5000 меховые 89 6000 4203 10 000 Одежда и принадлежности из 85 1068 - 85 1069 4203 29 910 натуральной и искусственной кожи 85 1305 - 85 1306 4203 29 990 89 2115 89 2123 89 2213 89 2223
** При указании в графе 1 товарной позиции (первых четырех цифр кода ТН ВЭД) обязательной сертификации подлежат виды продукции всех товарных субпозиций (шесть цифр кода ТН ВЭД) и подсубпозиций (девять цифр кода ТН ВЭД), входящих в данную товарную позицию.".
2. Настоящее постановление вступает в силу по истечении одного месяца со дня опубликования.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Цай Л.Г.)