Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 желтоқсан N 1934. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.05.17. N 467 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі  ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қарашадағы N 1633  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Шетелдік инвесторлардың өтініштерін қарау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына Құзытбаева Ажар Қилымбекқызы енгізілсін;
Уәйісов Мерей Құрманұлы көрсетілген құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1934. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 мая 2005 г. N 467 (P050467)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1999 года N 1633 P991633_ "Об образовании Межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов" следующие изменения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по рассмотрению обращений иностранных инвесторов Кузутбаеву Ажар Килмбековну;
вывести из указанного состава Ваисова Мерея Курмановича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)