Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 11 наурыздағы N 290 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 20 желтоқсан N 1945
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында ғылымды мемлекеттік басқару жүйесін жетілдіру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 11 наурыздағы N 2895 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 11 наурыздағы N 290 P960290_ қаулысына
мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы "6000 теңге" деген сөздер "айлық есеп айырысу
көрсеткішінің 20 есе" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2000 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 290
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года N 1945
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1996 года N 290 P960290_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 11 марта 1996 г. N 2895 U962895_ "О мерах по совершенствованию системы государственного управления наукой в Республике Казахстан" следующее изменение:
в пункте 1 слова "6000 тенге" заменить словами "20-кратного месячного расчетного показателя".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2000 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Цай Л.Г.)