Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 932 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 22 желтоқсан N 1962. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.25. N 1176 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Дүниежүзілік Банктің зейнетақы реформасын қолдауға арналған Бағдарламалық Займы бойынша іс-шараларды іске асыру жөнінде ведомствоаралық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 6 шілдедегі N 932 P990932_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
Дүниежүзілік Банктің зейнетақы реформасын қолдауға арналған Бағдарламалық Займы бойынша іс-шараларды іске асыру жөніндегі ведомствоаралық кеңестің құрамына енгізілсін:
Өтембаев Ержан               - Қазақстан Республикасы
Әбілхайырұлы                   Премьер-Министрінің
орынбасары, төраға
Есенбаев Мәжит               - Қазақстан Республикасының
Төлеубекұлы                    Қаржы министрі, төрағаның
орынбасары
Радостовец Николай           - Қазақстан Республикасының
Владимирович                   Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрі,
төрағаның орынбасары
Манабаева Қайни              - Қазақстан Республикасы
Алдабергенқызы                 Премьер-Министрінің Кеңсесі
Экономика бөлімінің
консультанты, хатшы
Әлібаев Айдар                - Зейнетақы қорларының
Байдәулетұлы                   ассоциациясы кеңесінің
төрағасы (келісім бойынша)
Әлимұханбетов Нұржан         - Қазақстан Республикасының
Ержанұлы                       Зейнетақы жүйесіне қатысушылар
одағы Директорлар кеңесінің
төрағасы (келісім бойынша)
Үмбетов Алтынбек             - Жинақтаушы зейнетақы қорларының
Смағұлұлы                      қызметін реттеу жөніндегі
комитеттің төрағасы
Котенко Наталья              - Қазақстан Республикасы
Леонидовна                     Премьер-Министрінің Кеңсесі
Экономикалық бөлімінің
меңгерушісі
"Жәмішев Болат               - Қазақстан Республикасының
Бидахметұлы                    Қаржы вице-министрі"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Жәмішев Болат               - Қазақстан Республикасының
Бидахметұлы                    Қаржы бірінші вице-министрі"
Наталья Артемовна Коржова, Сәкен Алтайұлы Аманжолов көрсетілген құрамнан шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 932
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 1999 года N 1962. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 ноября 2003 г. N 1176
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 1999 года N 932  P990932_   "О создании Межведомственного совета по реализации мероприятий по Программному Займу Всемирного Банка на поддержку пенсионной реформы" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственного совета по реализации мероприятий по Программному Займу Всемирного Банка на поддержку пенсионной реформы:
Утембаева Ержана Абулхаировича  -  Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан,
председателем
Есенбаева Мажита Тулеубековича  -  Министра финансов Республики
Казахстан, заместителем
председателя
Радостовца Николая Владимировича-  Министра труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан, заместителем
председателя
Манабаеву Кайни Алдабергеновну  -  консультанта Экономического
отдела Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан, секретарем
Алибаева Айдара Байдаулетовича  -  Председателя Совета Ассоциации
пенсионных фондов
(по согласованию)
Алимуханбетова Нуржана          -  Председателя Совета директоров
Ержановича                         Союза участников пенсионной
системы Республики Казахстан
(по согласованию)
Умбетова Алтынбека Смагуловича  -  Председателя Комитета по
регулированию деятельности
накопительных пенсионных фондов
Котенко Наталью Леонидовну      -  заведующую Экономическим
отделом Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан;
строку:
"Жамишев Болат Бидахметович     -  вице-Министр финансов
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Жамишев Болат Бидахметович     -  первый вице-Министр финансов
Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Коржову Наталью Артемовну, Аманжолова Сакена Алтаевича.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан