Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 29 шілдедегі N 1184 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 мамырдағы N 412 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 25 желтоқсан N 1984. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.03.04. N 206 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік статистиканы жетілдіру жөніндегі ведомствоаралық кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 29 шілдедегі N 1184  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 29 шілдедегі N 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 6 мамырдағы N 412  қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы
25 желтоқсандағы N 1984
қаулысына қосымша
Мемлекеттік статистиканы жетілдіру жөніндегі
ведомствоаралық кеңестің
Құрамы
Өтембаев                - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ержан Әбілхайырұлы        Министрінің орынбасары, төраға
Смаилов                 - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлихан Асханұлы           жөніндегі агенттігінің төрағасы,
төрағаның орынбасары
Құсайынов               - Қазақстан Республикасы Премьер-
Марат Әбсәметұлы          Министрі Кеңсесінің Жиынтық талдау
бөлімінің консультанты, жауапты
хатшы
Ведомствоаралық кеңестің мүшелері
Досаев                  - Қазақстан Республикасының Энергетика,
Ерболат Асқарбекұлы       индустрия және сауда вице-министрі
Есенбаев                - Қазақстан Республикасының Қаржы
Мәжит Төлеубекұлы         министрі
Кәкімжанов              - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Зейнолла Халидоллаұлы     кіріс министрі
Келімбетов              - Қазақстан Республикасы Стратегиялық
Қайрат Нематұлы           жоспарлау жөніндегі агенттігінің
төрағасы (келісім бойынша)
Котенко                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Наталья Леонидовна        Министрінің Кеңсесі Экономикалық
бөлімінің меңгерушісі
Құлекеев                - Қазақстан Республикасының Экономика
Жақсыбек Әбдрахметұлы     министрі
Көшербаев               - Қазақстан Республикасының Білім
Қырымбек Елеуұлы          және ғылым министрі
Марченко                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Григорий Александрович    Банкінің төрағасы (келісім бойынша)
Нүкенов                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Маратқали Ордабайұлы      кіріс министрлігінің Кеден
комитетінің төрағасы
Омарова                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық
Мария Нұрғалиқызы         сақтау ісі жөніндегі агенттігінің
төрайымы
Ойнаров                 - Қазақстан Республикасы Премьер-
Азамат Рысқұлұлы          Министрі Кеңсесінің Жиынтық талдау
бөлімінің меңгерушісі
Радостовец              - Қазақстан Республикасының Еңбек
Николай Владимирович      және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Рахымбеков              - Қазақстан Республикасы Әділет
Боран Ғазизұлы            министрлігінің Тіркеу қызметі
комитетінің  төрағасы

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1998 года N 412
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1999 года N 1984. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 4 марта 2005 г. N 206 (P050206)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184 P971184_ "О создании межведомственного совета по совершенствованию государственной статистики" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 1998 года N 412 P980412_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 1997 года N 1184".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 декабря 1999 года N 1984
Состав
Межведомственного совета по совершенствованию
государственной статистики
Утембаев Ержан Абулхаирович      -  Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан, председатель
Смаилов Алихан Асханович         -  Председатель Агентства Республики
Казахстан по статистике,
заместитель председателя
Кусаинов Марат Апсеметович       -  консультант Сводного
аналитического отдела Канцелярии
Премьер-Министра Республики
Казахстан, ответственный
секретарь
Члены Межведомственного совета
Досаев Ерболат Аскарбекович      -  вице-Министр энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Есенбаев Мажит Тлеубекович       -  Министр финансов Республики
Казахстан
Какимжанов Зейнулла Халидоллович -  Министр государственных доходов
Республики Казахстан
Келимбетов Кайрат Нематович      -  Председатель Агентства по
стратегическому планированию
Республики Казахстан (по
согласованию)
Котенко Наталья Леонидовна       -  заведующая Экономическим отделом
Канцелярии Премьер-Министра
Республики Казахстан
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович  -  Министр экономики Республики
Казахстан
Кушербаев Крымбек Елеуович       -  Министр образования и науки
Республики Казахстан
Марченко Григорий Александрович  -  Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
(по согласованию)
Нукенов Мараткали Ордабаевич     -  Председатель Таможенного комитета
Министерства государственных
доходов Республики Казахстан
Ойнаров Азамат Рыскулович        -  заведующий Сводным аналитическим
отделом Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Омарова Мария Нургалиевна        -  Председатель Агентства
Республики Казахстан по делам
здравоохранения
Радостовец Николай Владимирович  -  Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Рахимбеков Буран Газизович       -  Председатель Комитета
регистрационной службы
Министерства юстиции Республики
Казахстан