Шекаралардан өту рәсімдерін оңайлату және халықаралық тасымалдарды дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 желтоқсан N 2004 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 мамырдағы № 453 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.05.20 № 453 Қаулысымен.
"Біріккен Ұлттар Ұйымының Орталық Азияның экономикаларына арналған Арнаулы бағдарламасының (СПЕКА) шеңберінде Көлік және шекаралардан өтуді оңайлату саласындағы жобалық жұмыс тобының 2-мәжілісінің шешімдерін іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 қазандағы N 1544  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мына құрамда шекаралардан өту рәсімдерін оңайлату және халықаралық тасымалдарды дамыту мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құрылсын:
Қасымбек                 - Қазақстан Республикасының Көлiк және
Жеңiс Махмудұлы            коммуникация вице-министрi, төраға
Нығматулина              - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Мәлика Ерланқызы           коммуникация министрлiгi Көлiк саясаты
және халықаралық ынтымақтастық
департаментiнiң директоры, төрағаның
орынбасары
Әбiшева                  - Қазақстан Республикасы Көлiк және
Зухра Әнуарбекқызы         коммуникация министрлiгiнiң Көлiк
саясаты және халықаралық ынтымақтастық
департаментi халықаралық және қосалқы
өңiрлiк ұйымдармен жұмысты үйлестiру
бөлiмiнiң бастығы, хатшы
Каплан                   - Қазақстан Халықаралық автомобиль
Теодор Лазарович           тасымалдаушылары одағының бас хатшысы
(келісім бойынша)
Сегал                    - Қазақстанның Ұлттық экспедиторлары
Илья Павлович              қауымдастығының атқарушы директоры
(келiсiм бойынша)
Сүлейменов               - Қазақстан Республикасында
Ержан Тасболатұлы          "Еуропа-Кавказ-Азия дәлiзiн дамыту
жөніндегi халықаралық көлiк туралы
негiзгi көп жақты келiсiмдi iске асыру
жөнiнде Үкiметаралық бiрлескен комиссия"
жобасы жөнiнде ұлттық хатшы
Уажанов                  - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Тұрсын Үшбайұлы            қауiпсiздiк комитетi Шекара қызметiнің
Шекаралық бақылау бас басқармасы
директорының орынбасары - бастығы
Бейiсбеков Өмiрзақ       - Қазақстан Республикасы Қаржы
Көбегенұлы                 министрлiгiнің Кедендiк бақылау комитеті
кедендік бақылауды ұйымдастыру
басқармасының бастығы
Сейдәлi                  - Қазақстан Республикасы Индустрия және
Нұрлан Жарылқасынұлы       сауда министрлiгi Сауда саясатын
дамыту және Дүниежүзiлiк сауда ұйымына
кiру департаментiнiң директоры
Ибағаров                 - Қазақстан Республикасы Энергетика
Қанатбай Оңғарбайұлы       және минералдық ресурстар
министрлiгінiң Газ өнеркәсiбi
департаментi директорының орынбасары
Полонский                - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Александр Иванович         министрлiгiнiң Жол полициясы
департаментi бастығының орынбасары
Демесiнов                - Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
Алмабек Мәлiкұлы           министрлiгiнiң Халықаралық ұйымдар
және көп жақты ынтымақтастық
департаментi Бiрiккен Ұлттар Ұйымы
бөлiмiнiң бастығы
Солоненко                - Қазақстан Республикасы Қорғаныс
Вячеслав Владимирович      министрлiгi Қарулы Күштерiнiң Әскери
қатынастар бас басқармасы әскери
тасымалдар бөлiмiнiң бастығы
Бұтаев                   - Қазақстан Республикасы Ауыл
Құдайбердi Мырзаханұлы     шаруашылығы министрлiгiнiң
Фитосанитарлық қауiпсiздiк
департаментi стратегия және әдiстеме
бөлiмiнiң бастығы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2001.08.16.  N 1072 , 2003.01.17.  N 31 , 2003.12.04.  N 1234 , 2005.03.01.  N 181 , 2006.08.21.  N 789   қаулыларымен .

О создании межведомственной комиссии по вопросам упрощения процедур пересечения границ и развития международных перевозок
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1999 года N 2004. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2010 года N 453
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.05.2010 № 453.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 октября 1999 года N 1544  P991544_  "О реализации Решений 2-го заседания Проектной рабочей группы - Транспорт и пересечение границ в рамках Специальной программы Организации Объединенных Наций для экономик Центральной Азии" (СПЕКА) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать межведомственную комиссию по вопросам упрощения процедур пересечения границ и развития международных перевозок в следующем составе:
Сноска. В состав комиссии внесены изменения - постановлением Правительства РК от 16 августа 2001 г. N 1072    P011072_   ; от 17 января 2003 г.  N 31  ; от 4 декабря 2003 г.  N 1234  ; от 1 марта 2005 г.  N 181 ; от 21 августа 2006 года N  789 .
Касымбек             - вице-министр транспорта и коммуникаций
Женис Махмудович       Республики Казахстан, председатель;
Нигматулина          - директор Департамента транспортной
Малика Ерлановна       политики и международного
сотрудничества Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан,
заместитель председателя;
Абишева              - начальник отдела координации работы с
Зухра Ануарбековна     международными и субрегиональными
организациями Департамента транспортной
политики и международного
сотрудничества Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан,
секретарь;
Каплан Теодор       - Генеральный секретарь Союза
Лазарович             международных автомобильных
перевозчиков Казахстана
(по согласованию)
Сегал Илья Павлович - исполнительный директор Ассоциации
национальных экспедиторов Казахстана
(по согласованию)
Сулейменов          - национальный секретарь в Республике
Ержан Тасболатович    Казахстан по проекту
"Межправительственная совместная
комиссия по реализации Основного
многостороннего соглашения о
международном транспорте по развитию
коридора Европа-Кавказ-Азия"
Уажанов             - заместитель директора - начальник
Турсун Ушбаевич       Главного управления пограничного
контроля Пограничной службы Комитета
национальной безопасности Республики
Казахстан;
Бейспеков           - начальник управления организации
Омирзак Кубегенович   таможенного контроля Комитета
таможенного контроля Министерства
финансов Республики Казахстан
Сейдали              - директор Департамента развития
Нурлан Жарылкасынович  торговой политики и вступления во
Всемирную торговую организацию
Министерства индустрии и торговли
Республики Казахстан;
Ибагаров             - заместитель директора Департамента
Канатбай Онгарбаевич   газовой промышленности Министерства
энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан;
Полонский            - заместитель начальника Департамента
Александр Иванович     дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан;
Демесинов            - начальник отдела Организации
Алмабек Маликович      Объединенных Наций Департамента
международных организаций и
многостороннего сотрудничества
Министерства иностранных дел
Республики Казахстан;
Солоненко            - начальник отдела воинских перевозок
Вячеслав Владимирович  Главного управления воинских сообщений
Вооруженных Сил Министерства обороны
Республики Казахстан;
Бутаев               - начальник отдела стратегии и методики
Кудайберды             Департамента фитосанитарной
Мырзаханович           безопасности Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан;

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан