Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 29 желтоқсан N 2015. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.11.01. N 1388 қаулысымен. ~P011388
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымына кіруі
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 211
P960211_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 8,
58-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға қосымша қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
1999 жылғы 29 желтоқсандағы
N 2015 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымының
мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссиясының
Құрамы
Өтембаев                    - Қазақстан Республикасы
Ержан Әбілхайырұлы            Премьер-Министрінің
орынбасары, төраға
Күлекеев                    - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдірахметұлы        Экономика министрі,
төрағаның орынбасары
Усманова                    - Қазақстан Республикасы
Фахра Анасовна                Экономика министрлігінің
Департамент директоры, хатшы
Аманбаев                    - Қазақстан Республикасының
Мұрат Ермұханұлы              Табиғи монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және
шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігі
төрағасының орынбасары
Ахметов                     - Қазақстан Республикасының
Әділ Құрманжанұлы             Сыртқы істер бірінші
вице-министрі
Уәйісов                     - Қазақстан Республикасының
Мерей Құрманұлы               Әділет вице-министрі
Досаев                      - Қазақстан Республикасының
Ерболат Асқарбекұлы           Энергетика, индустрия және
сауда вице-министрі
Қаудыров                    - Қазақстан Республикасының
Төлеш Ерденұлы                Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі Патенттер мен
тауарлық белгілер жөніндегі
республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының директоры
Келімбетов                  - Қазақстан Республикасының
Қайрат Нематұлы               Стратегиялық жоспарлау
жөніндегі агенттігінің төрағасы
(келісім бойынша)
Мәдиев                      - Қазақстан Республикасының
Біржан Мұхамеджанұлы          Көлік және коммуникациялар
вице-министрі
Марченко                    - Қазақстан Республикасының
Григорий Александрович        Ұлттық Банкінің төрағасы
(келісім бойынша)
Мусина                      - Қазақстан Республикасының
Лилия Сәкенқызы               Ауыл шаруашылығы вице-министрі
Нұрпейісов                  - Қазақстан Республикасының
Қайрат Айтмұхамбетұлы         Мемлекеттік кіріс вице-министрі
Ойнаров                     - Қазақстан Республикасы
Азамат Рысқұлұлы              Премьер-Министрінің Кеңсесі
Жиынтық талдау бөлімінің
меңгерушісі
Рысбеков                    - Қазақстан Республикасының
Марат Әбдісәліұлы             Энергетика, индустрия және
сауда министрлігі Стандарттау,
метрология және сертификаттау
жөніндегі комитетінің төрағасы
Сәйденов                    - Қазақстан Республикасының
Әнуәр Ғалимоллаұлы            Қаржы вице-министрі
Смаилов                     - Қазақстан Республикасы
Әлихан Асханұлы               Статистика жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Сүлейменов                  - Қазақстан Республикасының
Серік Жүсіпұлы                Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау вице-министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1999 года N 2015. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 ноября 2001 г. N 1388 ~P011388
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1996 года N 211 P960211_ "О вступлении Республики Казахстан во Всемирную торговую организацию" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 8, ст.58) следующее изменение: приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 1999 года N 2015
Состав
Межведомственной комиссии Республики Казахстан по вопросам
Всемирной торговой организации
Утембаев Ержан Абулхаирович      -   Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан,
председатель
Кулекеев Жаксыбек Абдрахметович  -   Министр экономики Республики
Казахстан, заместитель
председателя
Усманова Фахра Анасовна          -   директор департамента
Министерства экономики Республики
Казахстан, секретарь
Аманбаев Мурат Ермуханович       -   заместитель Председателя
Агентства Республики Казахстан по
регулированию естественных
монополий, защите конкуренции
и поддержке малого бизнеса
Ахметов Адил Курманжанович       -   первый вице-Министр
иностранных дел Республики
Казахстан
Ваисов Мерей Курманович          -   вице-Министр юстиции
Республики Казахстан
Досаев Ерболат Аскарбекович      -   вице-Министр энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Каудыров Толеш Ерденович         -   директор Республиканского
государственного предприятия по
патентам и товарным знакам
Министерства энергетики,
индустрии и торговли Республики
Казахстан
Келимбетов Кайрат Нематович      -   Председатель Агентства по
стратегическому планированию
Республики Казахстан
(по согласованию)
Мадиев Биржан Мухамеджанович     -   вице-Министр транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан
Марченко Григорий Александрович  -   Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
(по согласованию)
Мусина Лилия Сакеновна           -   вице-Министр сельского
хозяйства Республики Казахстан
Нурпеисов Кайрат Айтмухамбетович -   вице-Министр государственных
доходов Республики Казахстан
Ойнаров Азамат Рыскулович        -   заведующий Сводным аналитическим
отделом Канцелярии Премьер-
Министра Республики Казахстан
Рысбеков Марат Абдисалиевич      -   Председатель Комитета по
стандартизации, метрологии и
сертификации Министерства
энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан
Сайденов Анвар Галимуллаевич     -   вице-Министр финансов Республики
Казахстан
Смаилов Алихан Асханович         -   Председатель Агентства
Республики Казахстан по
статистике
Сулейменов Серик Жусипович       -   вице-Министр труда и социальной
защиты населения Республики
Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)