Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2000 жылғы 15 маусым N 90-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.24. N 228 өкімімен.
"Қазақстан Республикасының Премьер-Министріне ақпараттық материалдарды ұсынудың кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2000 жылғы 9 ақпандағы N 20 өкіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Премьер-Министріне ақпараттық материалдарды ұсыну кестесінде:
реттік нөмірі 20-жолдағы 3-бағандағы "3-күні" деген сөздер "15-күні" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 36-жолдағы 2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Зейнетақылар мен жәрдемақыларды төлеуге республикалық бюджет қаражатының жұмсалуын қаржыландыру туралы, зейнетақылар мен жәрдемақылар алушылардың саны және төлеу туралы (облыстар тұрғысында) ақпаратты";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 36-1-жолмен толықтырылсын:
"36-1    Республикалық    Есептіден      Экономикалық
бюджеттің        кейінгі екінші бөлім";
есебінен         айдың
ұсталатын        1-күні
мемлекеттік      Қаржымині
мекемелердегі
жалақы төлеу
жөніндегі
берешектің
жай-күйі
туралы ақпарат
реттік нөмірі 40-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі 46-жолдағы 2-баған "(реттік нөмірі 31-1 бағанға, кестеге қосымша)" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 46-1-жолмен толықтырылсын:
"46-1    Бюджеттік        15 шілде       Экономикалық бөлім,
тәртіп туралы    және келесі    Жиынтық талдама
ақпарат (реттік  жылдың         бөлімі";
нөмірі           15 қаңтары
31-2 бағанға,
кестеге          Қаржымині
қосымша)
реттік нөмірі 49-жолдағы 3-бағандағы "Қаржыминінің Қазынашылық комитеті" деген сөздер алынып тасталсын;
реттік нөмірі 56-жолдағы 3-бағандағы "20 күні" деген сөздер "25-күні" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 57-жолдағы 3-бағандағы "25 күні" деген сөздер "30 күні" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген кестеге қосымшада:
реттік нөмірі 3-жол алынып тасталсын;
реттік нөмірі Б), 4-жолдағы 3-бағандағы "3 күні" деген сөздер "15 күні" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолда:
2-бағандағы "(құпия)" деген сөз алынып тасталсын;
3-бағандағы "Келесі айдың 28-күні" деген сөздер "Есептіден кейінгі екінші айдың 1-күні" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 10-жолда:
2-бағандағы "(құпия)" деген сөз алынып тасталсын;
3-бағандағы "Келесі айдың 28-күні" деген сөздер "Есептіден кейінгі екінші айдың 1-күні" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 12-жолда:
2-бағандағы "(құпия)" деген сөз алынып тасталсын;
3-бағандағы "Келесі айдың 28-күні" деген сөздер "Есептіден кейінгі екінші айдың 1-күні" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 15 июня 2000 года N 90-р. Утратило силу - распоряжением Премьер-Министра РК от 24 сентября 2003 г. N 228
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 9 февраля 2000 года N 20 R000020_ "Об утверждении графика представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Графике представления информационных материалов Премьер-Министру Республики Казахстан, утвержденном указанным распоряжением:
в строке, порядковый номер 20, в графе 3 слова "3-го числа" заменить словами "15-го числа";
в строке, порядковый номер 36, графу 2 изложить в следующей редакции:
"Информацию о финансировании расходования средств республиканского бюджета на выплату пенсий и пособий, о численности получателей и выплатепенсий и пособий (в разрезе областей)";
дополнить строкой, порядковый номер 36-1, следующего содержания:
"36-1 Информация о            1-е число         Экономический
состоянии               второго           отдел";
задолженности по        месяца,
выплате заработной      следующего за
платы в                 отчетным
государственных         Минфин
учреждениях,
содержащихся
за счет
республиканского
бюджета
строку, порядковый номер 40, исключить;
в строке, порядковый номер 46, графу 2 дополнить словами "(приложение к графику, пор. номер 31-1)";
дополнить строкой, порядковый номер 46-1, следующего содержания:
"46-1 Информация о            15 июля и         Экономический
бюджетной               15 января         отдел,
дисциплине              следующего        Сводный
(приложение к графику,  года              аналитический
пор. номер 31-2)        Минфин            отдел";
в строке, порядковый номер 49, в графе 3 слова "Комитет казначейства Минфина" исключить;
в строке, порядковый номер 56, в графе 3 слова "20-го числа" заменить словами "25-го числа";
в строке, порядковый номер 57, в графе 3 слова "25-го числа" заменить словами "30-го числа";
в приложении к указанному графику:
строку, порядковый номер 3, исключить;
в строке Б), порядковый номер 4, в графе 3 слова "3-го числа" заменить словами "15-го числа";
в строке, порядковый номер 9:
в графе 2 слово "(секретно)" исключить;
в графе 3 слова "28-го числа последующего месяца" заменить словами "1-е число второго месяца, следующего за отчетным";
в строке, порядковый номер 10:
в графе 2 слово "(секретно)" исключить;
в графе 3 слова "28-го числа последующего месяца" заменить словами "1-е число второго месяца, следующего за отчетным";
в строке, порядковый номер 12:
в графе 2 слово "(секретно)" исключить;
в графе 3 слова "28-го числа последующего месяца" заменить словами "1-е число второго месяца, следующего за отчетным";

реттік нөмірі 13-жолдағы 2-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Облыстар тұрғысында республикалық бюджеттен субвенциялар сомасының іс жүзінде бөлінуі және республикалық бюджетке бюджеттік алулар сомасының іс жүзінде түсуі туралы есеп (болжамдық тағайындаулар мен іс жүзіндегі атқарылуы)";
реттік нөмірі 16-жолдағы 3-бағандағы "20-күні" деген сөздер "25-күні" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 19-жолдағы 3-бағандағы "25-күні" деген сөздер "30 күні" деген сөздер ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 31-1 және 31-2 жолдармен толықтырылсын:
"31-1    Тексерумен           Тоқсан сайын, есепті тоқсаннан
қамтылған            кейінгі айдың 15-күні
мекемелердің саны,   Қаржымині
анықталған және
өтелген залалдың,
мақсаттан тыс
шығыстардың сомасы
және т.б.            15 шілде және келесі жылдың
31-2     Тексерудің салалық   15 қаңтары
бағыттары туралы     Қаржымині"
ақпарат.
Премьер-Министр

в строке, порядковый номер 13, графу 2 изложить в следующей редакции:
"Отчет о фактическом выделении из республиканского бюджета сумм субвенций и фактическом поступлении в республиканский бюджет сумм бюджетных изъятий в разрезе областей (прогнозные назначения и фактическое исполнение)";
в строке, порядковый номер 16, в графе 3 слова "20-го числа" заменить словами "25-го числа";
в строке, порядковый номер 19, в графе 3 слова "25-го числа" заменить словами "30-го числа";
дополнить строками, порядковые номера 31-1 и 31-2, следующего содержания:
"31-1 Информация о количестве   Ежеквартально, 15-го числа
охваченных проверками     месяца, следующего за
учреждений, сумм          отчетным кварталом
выявленного и             Минфин
возмещенного ущерба,
нецелевых расходов и пр.
31-2 Информация об             15 июля и 15 января
отраслевом направлении    следующего года
проверок                  Минфин".
Премьер-Министр