Қазақстан Республикасының Ақпараттық қауіпсіздігін қамтамасыз етудің 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2000 жылғы 10 шілде N 100-ө
"Қазақстан Республикасының Ақпараттық қауіпсіздігін қамтамасыз етудің 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 U000359_ Жарлығын іске асыру мақсатында:
1. Орталық атқарушы органдардың басшылары Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 14 наурыздағы N 359 Жарлығымен бекітілген Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз етудің 2000-2003 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын Іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында (бұдан әрі - Жоспар) белгіленген іс-шаралардың іске асырылуын қамтамасыз етсін және тоқсан сайын, есептік тоқсанынан кейінгі айдың 5-ші күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі агенттігіне Жоспар іс-шараларының орындалуы туралы ақпарат беріп отырсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құпияларды қорғау жөніндегі
агенттігі есептік тоқсанынан кейінгі айдың 10-ыншы күнінен кешіктірмей
Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жоспар іс-шараларының орындалуы туралы
жиынтық ақпарат беріп отырсын.
3. Осы өкімнің орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары Е.А. Өтембаевқа жүктелсін.
Премьер-Министр
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О мерах по реализации Государственной программы обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 10 июля 2000 года N 100-р
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 U000359_ "О Государственной программе обеспечения информационной безопасности Республики Казахстан на 2000-2003 годы":
1. Руководителям центральных исполнительных органов обеспечить реализацию мероприятий, определенных Планом мероприятий по реализации Государственной программы обеспечения информационной безопасности на 2000-2003 годы (далее - План), утвержденным Указом Президента Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 359 U000359_ , и ежеквартально, не позднее 5-го числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представлять Агентству Республики Казахстан по защите государственных секретов информацию о выполнении мероприятий Плана.
2. Агентству Республики Казахстан по защите государственных секретов не позднее 10-го числа месяца, следующего за отчетным кварталом, представлять Правительству Республики Казахстан сводную информацию о выполнении мероприятий Плана.
3. Контроль за выполнением настоящего распоряжения возложить на Премьер-Министра Республики Казахстан Утембаева Е.А.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)