Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде 2001 жылғы ІІІ тоқсанда қаралатын мәселелердің тізбесі туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Өкімі 2001 жылғы 27 маусым N 48-ө
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде 2001 жылғы ІІІ тоқсанда қаралатын мәселелердің тізбесі
бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар Қазақстан Республикасы Үкіметінің
мәжілістерінде қаралатын материалдардың уақытылы дайындалуы мен енгізілуін
қамтамасыз етсін.
Премьер-Министр
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2001 жылғы 27 маусымдағы
N 48-ө өкімімен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің мәжілістерінде 2001 жылғы
ІІІ тоқсанда қаралатын мәселелердің
Тізбесі
________________________________________________________________________
Күні  !        Мәселенің атауы          !  Дайындалуына   !Баяндамашылар
жауаптылар
________________________________________________________________________
1                 2                           3               4
________________________________________________________________________
10     2001 жылы республиканың оңтүс.    Табиғи ресурстар   В.С.Школьник
шілде  тік облыстарын сумен қамтамасыз   және қоршаған      А.М.Шоқпытов
ету туралы және Нарын-Сырдария    ортаны қорғау
су қоймалары құламасының су-      министрлігі
энергетикалық ресурстарын пай.
далану жөніндегі үкіметаралық
келісімдерді іске асырудың
барысы туралы
_______________________________________________________________________
17     Нормативтік құқықтық кесімдерді   Мемлекеттік        З.Х.Кәкімжанов
шілде  "Салық және бюджетке төленетін    кіріс
басқа да міндетті төлемдер        министрлігі
туралы" Қазақстан Республикасы.
ның
K010209_
Кодексіне сәйкес
келтіру туралы
_______________________________________________________________________
17     Қазақстан Республикасы отын-      Энергетика және    В.С.Школьник
шілде  энергетика кешенінің 2001-2005    минералдық
жылдарға арналған теңгерімі       ресурстар
туралы                            министрлігі
_______________________________________________________________________
17     Қазақстан Республикасының         Энергетика         В.С.Школьник
шілде  өндірістік және әлеуметтік        және минералдық
кешендерін 2001-2002 жылдар.      ресурстар
дың күз-қыс кезеңінде жұмыс       министрлігі
істеуге дайындау туралы
_______________________________________________________________________
24     Мемлекеттік бюджетті 2001 жылдың  Қаржы              М.Т.Есенбаев
шілде  1 жартыжылдығында атқарылуының    министрлігі
қорытындылары туралы
_______________________________________________________________________
24     Қазақстан Республикасының         Экономика және     Ж.Ә.Құлекеев
шілде  әлеуметтік-экономикалық           сауда
дамуының қорытындылары туралы     министрлігі
және Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000-2002 жылдарға
арналған іс-қимыл бағдарлама.

О Перечне вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в III квартале 2001 года
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 48-р
1. Утвердить прилагаемый Перечень вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан в III квартале 2001 года.
2. Центральным исполнительным органам обеспечить своевременную подготовку и внесение материалов для рассмотрения на заседаниях Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 27 июня 2001 года N 48-p
Перечень
вопросов для рассмотрения на заседаниях Правительства
Республики Казахстан в III квартал 2001 года
---------------------------------------------------------------------------
Дата  Наименование вопроса        Ответственные за        Докладчики
подготовку
---------------------------------------------------------------------------
1             2                      3                       4
---------------------------------------------------------------------------
10       О водообеспечении южных        Министерство        Школьник В.С.
июля     областей Республики в          природных           Шукпутов А.М.
2001 году и о ходе             ресурсов и
реализации межправитель-       охраны
ственных соглашений по         окружающей
использованию водно-           среды
энергетических ресурсов
Нарын-Сырдарьинского
каскада водохранилищ
17       О приведении нормативных       Министерство       Какимжанов З.Х.
июля     правовых актов в               государственных
соответствие с Кодексом        доходов
Республики Казахстан
K010209_
"О налогах и других
обязательных платежах в
бюджет"
17       О балансе топливно-            Министерство        Школьник В.С.
июля     энергетического комплекса      энергетики и
Республики Казахстан на        минеральных
2001-2005 годы                 ресурсов
17       О подготовке производствен-    Министерство        Школьник В.С.
июля     ного и социального             энергетики и
комплексов Республики          минеральных
Казахстан к работе в           ресурсов
осенне-зимний период
2001-2002 годов
24       Об итогах исполнения           Министерство        Есенбаев М.Т.
июля     государственного бюджета       финансов

сының 2001 жылғы 1 жартыжылдық.
та орындалу барысы туралы
_______________________________________________________________________
24     2001 жылғы егінді жинауға         Ауыл шаруашы.      А.С.Есімов
шілде  дайындықтың барысы туралы         лығы
министрлігі
_______________________________________________________________________
28     "Йод тапшылығынан денсау.         Денсаулық          Ж.А.Досқалиев
тамыз  лықтың бұзылуын жою мен           сақтау ісі
алдын алу және Қазақстан          жөніндегі
Республикасы халқының             агенттігі
арасында олардың зардаптарын
жою туралы" мемлекеттік
бағдарламасы туралы
_______________________________________________________________________
28     Солтүстік Каспий бойынша          Энергетика және    В.С.Школьник
тамыз  өнімді бөлу жөніндегі келісімді   минералдық
іске асырудың барысы туралы       ресурстар
министрлігі
_______________________________________________________________________
28     "2002 жылға арналған респуб.      Қаржы              М.Т.Есенбаев
тамыз  ликалық бюджет туралы"            министрлігі
Қазақстан Республикасы
Заңының жобасы туралы
_______________________________________________________________________
25     Ақмола, Шығыс Қазақстан,          Облыстардың        С.В.Кулагин
қыр.   Жамбыл және Атырау облыс.         әкімдері           В.Л.Метте
күйек  тарында Кедейлікпен және                             С.Ә.Үмбетов
жұмыссыздықпен күрес жөніндегі                       С.Ж.Дәукеев
бағдарламаның іске асырылу
барысы туралы
_______________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

за 1 полугодие 2001 года
24       Об итогах социально-           Министерство        Кулекеев Ж.А.
июля     экономического развития        экономики и
Республики Казахстан и о       торговли
ходе выполнения Программы
действий Правительства
Республики Казахстан на
2000-2002 годы за 1
полугодие 2001 года
24       О ходе подготовки к уборке     Министерство        Есимов А.С.
июля     урожая 2001 года               сельского
хозяйства
28       О Государственной программе    Агентство           Доскалиев Ж.А.
августа  "Об устранении и профилактике  по делам
йододефицитных расстройств и   здравоохранения
их последствий среди
населения Республики
Казахстан"
28       О ходе реализации Соглашения   Министерство        Школьник В.С.
августа  о разделе продукции по         энергетики и
Северному Каспию               минеральных
ресурсов
28       О проекте Закона Республики    Министерство        Есенбаев М.Т.
августа  Казахстан "О республиканском   финансов
бюджете на 2002 год"
25       О ходе реализации Программы    Акимы               Кулагин С.В.
сентября по борьбе с бедностью и        областей            Метте В.Л.
безработицей в Акмолинской,                        Умбетов С.А.
Восточно-Казахстанской,                            Даукеев С.Ж.
Жамбылской и Атырауской
областях
_________________________________________________________________________
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)