"Халық тiркелiмi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзiрлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 12 шілде N 55-ө
1. "Халық тiркелiмi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын
әзiрлеу мақсатында мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Шоқаманов Юрий Қамырұлы      - Қазақстан Республикасының Статистика
жөнiндегi агенттiгi төрағасының
бiрiншi орынбасары, жетекшi
Мұсабек Ерболат Нығыманұлы   - Қазақстан Республикасы Статистика
жөнiндегi агенттiгiнiң Әлеуметтiк және
демографиялық статистика департаментi
директорының орынбасары -
Демографиялық статистика және
зерттеулер басқармасының бастығы,
орынбасар
Айталы Амангелдi             - Қазақстан Республикасының Парламентi
Әбдiрахманұлы                  Мәжiлiсiнiң депутаты (келiсiм бойынша)
Қайыпова Нина Әмiрқызы       - Қазақстан Республикасының Парламентi
Сенатының депутаты (келiсiм бойынша)
Валеев Шамиль Валеевич       - Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы
жанындағы Құқықтық статистика және ақпарат
орталығының Криминалдық ақпарат
басқармасының бастығы (келiсiм бойынша)
Ибраева Эльвира Балтабекқызы - Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлiгiнiң Заң департаментi Заң
актiлерiнiң сараптамасы басқармасының
заңдық актiлер әзiрлеу және талдау
бөлiмiнiң бас маманы
Ильин Александр Николаевич   - Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгiнiң Ақпараттық технологиялар
департаментi Ақпараттық-техникалық
қамтамасыз ету басқармасының бастығы
Құрманов Алмас               - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Мұхаметкәрiмұлы                халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
"Зейнетақылар төлеу жөнiндегi мемлекеттiк
орталығы" республикалық қазыналық
кәсiпорнының бас директоры
Сергеев Алексей Петрович     - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгiнiң Көшi-қон полициясы
басқармасы бастығының орынбасары
Хамзин Рүстем Назымбекұлы    - Қазақстан Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi
Әлеуметтiк саясат департаментiнiң
директоры
2. Жұмыс тобы "Халық тiркелiмi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
жобасын әзiрлесiн және белгiленген тәртiппен Қазақстан Республикасының
Yкiметiне енгiзсiн.
Премьер-Министр
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О создании рабочей группы по разработке проекта Закона Республики Казахстан "О Регистре населения"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 июля 2001 года N 55-р
1. В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О Регистре
населения" создать рабочую группу в следующем составе:
Шокаманов                 - первый заместитель Председателя Агентства
Юрий Камирович              Республики Казахстан по статистике,
руководитель
Мусабек                   - заместитель директора Департамента социальной и
Ерболат Ныгыманулы          демографической статистики - начальник
Управления демографической статистики и
обследований Агентства Республики Казахстан по
статистике, заместитель
Айталы                    - депутат Мажилиса Парламента Республики
Амангельды Абдрахманулы     Казахстан (по согласованию)
Каюпова                   - депутат Сената Парламента Республики
Нина Амировна               Казахстан (по согласованию)
Валеев                    - начальник Управления криминальной информации
Шамиль Валеевич             Центра правовой статистики и информации при
Генеральной Прокуратуре Республики Казахстан
(по согласованию)
Ибраева                   - главный специалист отдела подготовки и
Эльвира Балтабековна        анализа подзаконных актов Управления
экспертизы подзаконных актов Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан
Ильин                     - начальник Управления информационно-
Александр Николаевич        технического обеспечения Департамента
информационных технологий Министерства
государственных доходов Республики Казахстан
Курманов                  - генеральный директор Республиканского казенного
Алмас Мухаметкаримович      предприятия "Государственный центр по выплате
пенсий" Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Сергеев                   - заместитель начальника Управления миграционной
Алексей Петрович            полиции Министерства внутренних дел Республики
Казахстан
Хамзин                    - директор Департамента социальной политики
Рустем Назымбекович         Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
2. Рабочей группе разработать и внести в установленном порядке в
Правительство Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О
Регистре населения".
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)