"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне республикалық мемлекеттік кәсіпорындардың шаруашылық қызметіне мемлекеттің қатысуы мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 2 қыркүйек N 71-ө
"Қазақстан Республикасының кейбір заң актілеріне республикалық
мемлекеттік кәсіпорындардың шаруашылық қызметіне мемлекеттің қатысуы
мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасын әзірлеу мақсатында мынадай құрамда жұмыс тобы
құрылсын:
Жандосов                         - Қазақстан Республикасы
Ораз Әлиұлы                        Премьер-Министрінің
орынбасары, жетекші
Анарқұлов                        - Қазақстан Республикасы
Марат Әбдешұлы                     Премьер-Министрі Кеңсесінің
консультанты, хатшы
Есенбаев                         - Қазақстан Республикасының
Мәжит Төлеубекұлы                  Қаржы министрі
Құлекеев                         - Қазақстан Республикасының
Жақсыбек Әбдірахметұлы             Экономика және сауда министрі
Рогов                            - Қазақстан Республикасының
Игорь Иванович                     Әділет министрі
Раханов                          - Қазақстан Республикасының
Мақсұтбек Смағұлұлы                Қаржы министрлігі Мемлекеттік
мүлік және жекешелендіру
комитетінің төрағасы
Имашев                           - Қазақстан Республикасы Табиғи
Берік Мәжитұлы                     монополияларды реттеу,
бәсекелестікті қорғау және
шағын бизнесті қолдау жөніндегі
агенттігінің төрағасы
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О создании рабочей группы по разрабтке проекта Закона Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросу функционирования республиканских государственных предприятий"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 2 сентября 2001 года N 71-р
В целях разработки проекта Закона Республики Казахстан "О внесении
изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики
Казахстан по вопросам участия государства в хозяйственной деятельности
республиканских государственных предприятий" создать рабочую группу в
следующем составе:
Джандосов                 - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ураз Алиевич                Казахстан, руководитель
Анаркулов                 - консультант Канцелярии Премьер-Министра
Марат Абдешович           Республики Казахстан, секретарь
Есенбаев                  - Министр финансов Республики Казахстан
Мажит Тулеубекович
Кулекеев                  - Министр экономики и торговли Республики
Жаксыбек Абдрахметович      Казахстан
Рогов                     - Министр юстиции Республики Казахстан
Игорь Иванович
Раханов                   - Председатель комитета государственного
Максудбек Смагулович        имущества и приватизации Министерства
финансов Республики Казахстан
Имашев                    - Председатель Агентства Республики
Берик Мажитович             Казахстан по регулированию естественных
монополий, защите конкуренции и поддержке
малого бизнеса
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)