Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1999 жылғы 13 наурыздағы N 31 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 3 қыркүйек N 72-ө
"Астана қаласындағы халықаралық әуежайды қайта жаңарту жобасы
жөніндегі тендерлік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің 1999 жылғы 13 наурыздағы N 31
R990031_
өкіміне мынадай
өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
тендерлік комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Мизанбаев                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Өсер Елеусізұлы               қауіпсіздік комитетінің департаменті
бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Толқаншынов                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Әнуар Құрманбайұлы            вице-министрі
Сәдуақасова                 - Қазақстан Республикасының Көлік
Елдана Мәкінқызы              және коммуникациялар министрлігі
Азаматтық авиация комитетінің
төрайымы;
"Дунаев                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы            министрлігі Мемлекеттік қарызға алу
департаментінің директоры
Әбдіреев                    - Қазақстан Республикасының
Батырбек Сейтенұлы            Экономика министрлігі Салалық
саясат департаменті директорының
орынбасары
Бақашев                     - Қазақстан Республикасының
Ермек Құттықожаұлы            Мемлекеттік сатып алу жөніндегі
агенттігі Мемлекеттік сатып алу
әдістемесі және бақылау
басқармасының бастығы"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"Дунаев                     - Қазақстан Республикасының Қаржы
Арман Ғалиасқарұлы            вице-министрі
Әбдіреев                    - Қазақстан Республикасы Экономика
Батырбек Сейтенұлы            және сауда министрлігінің
Салааралық саясат департаменті
директорының орынбасары
Бақашев                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Ермек Құттықожаұлы            министрлігінің Мемлекеттік сатып
алу жөніндегі комитеті Мемлекеттік
сатып алу әдістемесі және оны
бақылау басқармасының бастығы";
көрсетілген құрамнан Елубаев Бауыржан Ысқақұлы, Жәмішев Болат
Бидахметұлы, Ким Георгий Владимирович, Боранбаев Серік Жақанұлы шығарылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 марта 1999 года N 31
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 сентября 2001 года N 72-p
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13
марта 1999 года N 31
R990031_
"О создании тендерной комиссии по проекту
реконструкции международного аэропорта в городе Астане" следующие
изменения:
в пункт 1:
ввести в состав тендерной комиссии:
Мизанбаева                    - заместителя начальника департамента
Усера Елеусизовича              Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан (по согласованию)
Толканчинова                  - вице-Министра юстиции Республики Казахстан
Ануара Курманбаевича
Садвакасову                   - Председателя Комитета гражданской авиации
Эльдану Макиновну               Министерства транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан;
строки:
"Дунаев                       - директор Департамента государственного
Арман Галиаскарович             заимствования Министерства финансов
Республики Казахстан
Абдреев                       - заместитель директора Департамента
Батырбек Сейтенович             межотраслевой координации Министерства
экономики Республики Казахстан
Бакашев                       - начальник Управления методологии и
Ермек Куттыкожаевич             контроля государственных закупок Агентства
Республики Казахстан по государственным
закупкам"
изложить в следующей редакции:
"Дунаев                       - вице-Министр финансов Республики Казахстан
Арман Галиаскарович
Абдреев                       - заместитель директора Департамента
Батырбек Сейтенович             межотраслевой политики Министерства
экономики и торговли Республики Казахстан
Бакашев                       - начальник Управления методологии и
Ермек Куттыкожаевич             контроля государственных закупок Комитета
по государственным закупкам Министерства
финансов Республики Казахстан";
вывести из указанного состава Елубаева Бауыржана Ыскакулы, Жамишева
Болата Бидахметовича, Кима Георгия Владимировича, Буранбаева Серика
Жакановича.
Премьер-Министр
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)