Көлiктегi қауiпсiздiктi және терроризмге қарсы iс-қимыл жасауды қамтамасыз ету жөнiндегi үйлестiру кеңесiн құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 27 қыркүйек N 76-ө. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 13 қазандағы N 1586 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.10.13 N 1586 Қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасы көлiгiнiң қызметiне заңсыз араласу әрекетiнiң тиiмдi түрде алдын алу, көлiктегi қауiпсiздiктi және терроризмге қарсы iс-қимыл жасауды қамтамасыз ететiн мемлекеттiк органдардың өзара iс-қимылын жақсарту мақсатында мынадай құрамда Көлiктегi қауiпсiздiктi және терроризмге қарсы iс-қимыл жасауды қамтамасыз ету жөнiндегi үйлестiру кеңесi (бұдан әрi - Үйлестiру кеңесi) құрылсын:
Сүнтаев Тiлеген Иматұлы         - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Кедендiк бақылау
комитетінiң төрағасы
орынбасарының мiндетiн атқарушы
Дүтбаев                         - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Нартай Нұртайұлы                  қауiпсiздiк комитетiнiң төрағасы,
төрағаның орынбасары (келiсiм
бойынша)
Дауылбаев Асхат Қайзоллаұлы     - Қазақстан Республикасы Бас
прокурорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Уажанов                         - Қазақстан Республикасының
Тұрсын Yшбайұлы                   Ұлттық қауiпсiздiк комитетi Шекара
қызметi директорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Ахметов Темiрбай Бiләлұлы       - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
министрлiгi орталық ішкі iстер
басқармасының бастығы
Ескерту. Құрамға өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің 2002.03.19. N 16  өкімімен , 2002.05.23. N 59  өкімімен , Тақырыбы және 1-тармақ толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2003.07.23. N 728  қаулысымен , 2005.03.01. N 42  өкімімен .
2. Yйлестiру кеңесiне көлiктегi қауiпсiздiктi қамтамасыз ететiн мемлекеттiк органдар мен ұйымдардың жұмысын үйлестiру, жүк және жолаушылар тасымалының қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету мақсатында мемлекеттiк және мемлекеттiк емес ұйымдармен өзара іс-қимылды жүзеге асыру жүктелсiн.
3. <*>
4. <*>
Ескерту. 3,4-тармақтар алынып тасталды - ҚР Премьер-Министрінің 2005.03.01. N 42  өкімімен
Премьер-Министрдің
бірінші орынбасары

Об образовании Координационного совета по обеспечению безопасности и противодействия терроризму на транспорте
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 27 сентября 2001 года N 76-р. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2009 года N 1586
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.10.2009 N 1586.
1. В целях эффективного предупреждения незаконных актов вмешательства в деятельность транспорта Республики Казахстан, улучшения взаимодействия государственных органов, обеспечивающих безопасность на транспорте, образовать Координационный совет по обеспечению безопасности и противодействия терроризму на транспорте (далее - Координационный совет) в следующем составе:
Нагманов                        - Министр транспорта и
Кажмурат Ибраевич                 коммуникаций Республики
Казахстан, председатель
Дутбаев Нартай Нуртаевич        - Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан,
заместитель председателя
(по согласованию)
Даулбаев Асхат Кайзуллаевич     - заместитель Генерального
прокурора Республики
Казахстан (по согласованию)
Уажанов Турсун Ушбаевич         - заместитель Директора
Пограничной службы Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию)
Сунтаев Тлеген Иматович         - исполняющий обязанности
заместителя Председателя
Комитета таможенного контроля
Министерства финансов
Республики Казахстан
Ахметов Темирбай Блялович       - начальник центрального
управления внутренних дел
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - распоряжениями Премьер-Министра РК от 19 марта 2002 г. N 16-p ; от 23 мая 2002 г. N 59-р ; от 23 июля 2003 года N 728 ; от 1 марта 2005 г. N 42 .
2. Возложить на Координационный совет функции по координации работы государственных органов и организаций, обеспечивающих безопасность на транспорте, осуществлению взаимодействия с государственными и негосударственными организациями в целях обеспечения безопасности перевозок пассажиров и грузов.
3. (Пункт 3 исключен - распоряжением Премьер-Министра РК от 1 марта 2005 г. N 42 )
4. (Пункт 4 исключен - распоряжением Премьер-Министра РК от 1 марта 2005 г. N 42 )
Первый заместитель
Премьер-Министра