Қазақстан Республикасының қылмыстық және қылмыстық iс жүргiзу заңнамасына мемлекеттiк органдар енгiзетiн ұсыныстарды қарау жөніндегi жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 6 қараша N 88-ө. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.03.20. N 280 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасының қылмыстық және қылмыстық iс жүргiзу заңнамасына мемлекеттiк органдар енгiзетiн ұсыныстарды қарау жөнiндегi жұмыс тобы мына құрамда құрылсын:
Ким                               - Қазақстан Республикасының
Георгий Владимирович                Әдiлет министрi, жетекшi
Посмаков                          - Қазақстан Республикасының
Петр Николаевич                     Әділет министрлігі Қылмыстық-
атқару жүйесі комитетінің
төрағасы, жетекшінің орынбасары
Байжанов                          - Қазақстан Республикасының
Ұлан Сапарұлы                       Мемлекеттiк кiрiс вице-министрi
Василинюк                         - Қазақстан Республикасының
Татьяна Ивановна                    Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi Заң
басқармасының бастығы
Жүкенов                           - Қазақстан Республикасының Бас
Әбдiрашит Төлегенұлы                прокурорының орынбасары
(келiсiм бойынша)
Қабденова                         - Қазақстан Республикасының
Мәриям Нұрымқызы                    Парламентi Мәжiлiсiнiң Аппараты
басшысының орынбасары (келiсiм
бойынша)
Қарбозов                          - Қазақстан Республикасының
Қозы-Көрпеш Жапарханұлы             Ұлттық қауіпсіздік комитеті
Тергеу департаментінің бастығы
(келiсiм бойынша)
Оразбақов                         - Қазақстан Республикасының
Ғалым Iзбасарұлы                    Экономика және сауда
вице-министрі
Мерзадинов                        - Қазақстан Республикасының Ішкі
Ерғали Серікбайұлы                  істер вице-министрі
Сисинбаев                         - Қазақстан Республикасының
Тағыр Мұсаұлы                       Парламенті Мәжілісінің депутаты
(келiсiм бойынша)
Юрченко                           - Қазақстан Республикасының
Раиса Николаевна                    Жоғарғы Соты Қылмыстық iстер
жөнiндегi алқаның төрайымы
(келiсiм бойынша)
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.05.15. N 523 қаулысымен.
2. Жұмыс тобы қылмыстық және қылмыстық іс жүргiзу заңнамасына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу жөнiндегi мақұлданған
ұсыныстарды белгiленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңестің қарауына енгізсін.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.05.15. N 523
қаулысымен.
Премьер-Министр

О создании рабочей группы по рассмотрению предложений, вносимых государственными органами в уголовное и уголовно- процессуальное законодательство Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2001 года N 88-р. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 марта 2003 г. N 280
1. Создать рабочую группу по рассмотрению предложений, вносимых государственными органами в уголовное и уголовно-процессуальное законодательство Республики Казахстан, в следующем составе:
Ким                          -   Министр юстиции Республики
Георгий Владимирович             Казахстан, руководитель
Посмаков                     -   председатель Комитета уголовно-
Петр Николаевич                  исполнительной системы
Министерства юстиции Республики
Казахстан, заместитель руководителя
Байжанов Улан Сапарович      -   вице-Министр государственных доходов
Республики Казахстан
Василинюк Татьяна Ивановна   -   начальник Юридического управления
Министерства энергетики и
минеральных ресурсов Республики
Казахстан
Жукенов Абдрашит Толегенович -   заместитель Генерального Прокурора
Республики Казахстан (по
согласованию)
Кабденова Мариям Нурумовна   -   заместитель Руководителя Аппарата
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Карбузов                     -   начальник Следственного
Козы-Корпеш Жапарханович         департамента Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
(по согласованию)
Оразбаков Галым Избасарович  -   вице-Министр экономики и торговли
Республики Казахстан
Сисинбаев Тагир Мусаевич     -   депутат Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по
согласованию)
Юрченко Раиса Николаевна     -   Председатель Коллегии по уголовным
делам Верховного Суда Республики
Казахстан (по согласованию)
Мерзадинов                   -   вице-Министр внутренних дел
Ергали Серикбаевич               Республики Казахстан
Мукажанов                    -   начальник Департамента
Нурлан Молдашевич                следствия и дознания Агентства
финансовой полиции Республики
Казахстан
Оразалиева                   -   начальник управления
Забира Жандаровна                хозяйственных договоров и исковой
работы Департамента юридической
службы Министерства финансов
Республики Казахстан
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 15 мая 2002 г. N 523 P020523_ .
2. Рабочей группе в установленном порядке вносить одобренные предложения по внесению изменений и дополнений в уголовное и уголовно- процессуальное законодательство на рассмотрение Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 15 мая 2002 г. N 523 P020523_ .
Премьер-Министр