Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарымен автомобиль көлігі құралдарының жүруiн мемлекеттiк бақылауды тәртiпке келтiру туралы мәселенi қарау жөнiндегі жұмыс тобын құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 6 қараша N 89-ө
1. Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарымен автомобиль көлiгі
құралдарының жүруiн мемлекеттiк бақылауды тәртiпке келтiру мәселелерi
жөнiндегi ұсыныстарды әзiрлеу мақсатында мына құрамда жұмыс тобы құрылсын:
Котлов                         - Қазақстан Республикасының
Андрей Николаевич                Әдiлет вице-министрi, жетекшi
Жұмабаев                       - Қазақстан Республикасының
Бейбiт Теңелұлы                  Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi
Кеден комитетi төрағасының
орынбасары, жетекшiнiң орынбасары
Зверьков                       - Қазақстан Республикасының Көлік және
Вадим Павлович                   коммуникациялар вице-министрi,
жетекшiнiң орынбасары
Еркiнбаев                      - Қазақстан Республикасының
Сейiлбек Өмiрбекұлы              Көлiк және коммуникациялар
министрлiгі Көлiктiк бақылау
комитетi төрағасының орынбасары
Жұмаділов                      - Қазақстан Республикасының
Ерлан Советұлы                   Iшкi iстер министрлiгi Жол полициясы
комитетi төрағасының орынбасары
Шығанбаев                      - Қазақстан Республикасының
Ерғали Әбдiмомынұлы              Мемлекеттiк кiрiс министрлiгi
Кеден комитетiнiң Кеден режимдерiн
бақылауды және кедендiк ресiмдердi
ұйымдастыру бас басқармасының бастығы
Құсбеков                       - Қазақстан Республикасының Бас
Азамат Зұлхарнайұлы              Прокуратурасының Мемлекеттік органдар
қызметiнiң заңдылығын қадағалау жөнiндегi
департаментi бөлiмiнің аға прокуроры
(келiсiм бойынша)
Қадiркеев                      - Қазақстан Республикасы Табиғи
Наурызбай                        ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлiгiнiң Бас мемлекеттiк инспекциясы
департаментi Қоршаған ортаны қорғау
басқармасының бастығы
Шынтемiров                     - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Көбеген Иманқанұлы               министрлiгi Жол полициясы комитетi
Жол-патрульдiк қызмет басқармасы
бастығының орынбасары
Бұтаев                         - Қазақстан Республикасы Ауыл
Құдайбердi Мырзаханұлы           шаруашылығы министрлiгi
Өсiмдiк қорғау және карантин
департаментi карантиндiк бақылау
бөлiмiнiң бастығы
Қосжанов                       - Қазақстан Республикасы Ауыл
Байсапа Мұстафаұлы               шаруашылығы министрлiгi
Ветеринарлық қадағалау департаменті
шекарадағы және көлiктегi мемлекеттiк
ветеринарлық инспекция бөлiмiнiң бастығы
Бейсембаева                    - Қазақстан Республикасы Әдiлет
Диана Орынбайқызы                министрлiгiнiң Заң департаментi
заңи кесiмдер сараптамасы бөлiмiнiң
бас маманы

О создании рабочей группы по рассмотрению вопроса об упорядочении государственного контроля за проездом автотранспортных средств по автомобильным дорогам Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 6 ноября 2001 года N 89-р
1. В целях выработки предложений по вопросам упорядочения
государственного контроля за проездом автотранспортных средств по
автомобильным дорогам Республики Казахстан создать рабочую группу в
следующем составе:
Котлов Андрей Николаевич          - вице-Министр юстиции Республики
Казахстан, руководитель
Жумабаев Бейбут Тейнелович        - заместитель Председателя Таможенного
комитета Министерства государственных
доходов Республики Казахстан,
заместитель руководителя
Зверьков Вадим Павлович           - вице-Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан, заместитель
руководителя
Еркимбаев Сеилбек Омирбекович     - заместитель Председателя Комитета
транспортного контроля Министерства
транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан
Жумадилов Ерлан Советович         - заместитель Председателя Комитета
дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Шиганбаев Ергали Абдымомынович    - начальник Главного управления
организации контроля таможенных
режимов и таможенного оформления
Таможенного комитета Министерства
государственных доходов Республики
Казахстан
Куспеков Азамат Зулхарнаевич      - старший прокурор отдела Департамента
по надзору за законностью в
деятельности государственных органов
Генеральной Прокуратуры Республики
Казахстан (по согласованию)
Хадыркеев Наурызбай               - начальник Управления охраны окружающей
среды Департамента главной
государственной инспекции Министерства
природных ресурсов и охраны окружающей
среды Республики Казахстан
Шинтемиров Кобеген Иманканович    - заместитель начальника Управления
дорожно-патрульной службы Комитета
дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Бутаев Кудайберды Мырзаханович    - начальник отдела карантинного контроля
Департамента защиты и карантина
растений Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Косжанов Байсафа Мустафаевич      - начальник отдела государственной
ветеринарной инспекции на границе и на
транспорте Департамента ветеринарного
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан
Бейсембаева Диана Орынбаевна      - главный специалист отдела экспертизы
подзаконных актов Департамента
законодательства Министерства юстиции
Республики Казахстан

2. Жұмыс тобы:
1) елдiң автомобиль жолдарында бақылау функцияларын жүзеге асыратын мемлекеттiк органдардың қызметiн регламенттейтiн бүкiл нормативтiк құқықтық базаны зерделесiн және қайта қарасын, осы қызмет саласындағы шет елдердiң тәжiрибесiн талдасын және мемлекеттiк органдардың бақылау функцияларын одан әрi тәртiпке келтiру және шектеу жөнiндегi шараларды
әзiрлесiн;
2) 2001 жылғы 15 желтоқсанға дейiнгi мерзiмде Қазақстан
Республикасының Үкiметiне Қазақстан Республикасының автомобиль жолдарымен
автомобиль көлiгi құралдарының жүруiн мемлекеттiк бақылауды тәртіпке
келтiрумен байланысты мәселелердi шешу жөнiндегi ұсыныстарын енгiзсiн.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

2. Рабочей группе:
1) изучить и пересмотреть всю нормативную правовую базу, регламентирующую деятельность государственных органов, осуществляющих контрольные функции на автодорогах страны, проанализировать опыт зарубежных стран в этой сфере деятельности и выработать меры по дальнейшему упорядочению и ограничению контрольных функций государственных органов;
2) в срок до 15 декабря 2001 года представить в Правительство Республики Казахстан предложения по решению вопросов, связанных с упорядочением государственного контроля за проездом автотранспортных средств по автомобильным дорогам Республики Казахстан.
Премьер-Министр
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)