Қазақстан Премьер-Министрінің 1999 жылғы 13 наурыздағы N 31 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің өкімі 2001 жылғы 12 желтоқсан N 96-ө
"Астана қаласындағы халықаралық әуежайды қайта жаңарту жобасы
жөніндегі тендерлік комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің 1999 жылғы 13 наурыздағы N 31
R990031_
өкіміне мынадай
өзгеріс енгізілсін:
1-тармақта:
тендерлік комиссияның құрамына:
Мырзахметов                 - Қазақстан Республикасының
Абылай Исабекұлы              Көлік және коммуникациялар
министрі, төрағасы болып енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Кәрім Қажымқанұлы Мәсімов шығарылсын.
Премьер-Министр
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13 марта 1999 года N 31
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2001 года N 96-р
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 13
марта 1999 года N 31
R990031_
"О создании тендерной комиссии по проекту
реконструкции международного аэропорта в городе Астане" следующее
изменение:
в пункте 1:
ввести в состав тендерной комиссии:
Мырзахметова              - Министра транспорта и коммуникаций Республики
Аблая Исабековича           казахстан, председателем;
вывести из указанного состава Масимова Карима Кажимкановича.
Премьер-Министр
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)